Moda, uroda, savoir vivre

W Twojej garderobie nie ma już miejsca? A może wisi w niej dokładnie 36 rzeczy, bo wiesz, że minimalizm w modzie to podstawa? Doskonale znasz najnowsze kolekcje najsławniejszych projektantów, uwielbiasz styl vintage i bez trudu potrafisz stworzyć zestaw idealny na każdą okazję? W takim razie ta kategoria jest właśnie dla Ciebie! Na Livro.pl znajdziesz najciekawsze poradniki modowe dla kobiet i mężczyzn. Książki napisane przez doświadczonych stylistów i najpopularniejsze blogerki modowe. Cała masa inspirujących rad, mnóstwo ciekawych zdjęć i niezliczona ilość pomysłów na to, jak ubrać się na ważne spotkanie, kolację, niedzielny spacer czy wizytę u rodziny. Kilkaset najlepszych pozycji, które muszą znaleźć się na Twojej półce, jeśli tylko interesujesz się modą! Sprawdź, co czeka na Ciebie na Livro.pl!

W tej kategorii wybraliśmy dla Ciebie najciekawsze poradniki modowe napisane przez autorki i autorów najbardziej poczytnych blogów modowych w sieci. Znajdziesz tu także pozycje doświadczonych stylistów pracujących dla najlepszych marek, projektantów i domów modowych. Książki pełne inspirujących zdjęć, dzięki którym ujrzysz swoją szafę w zupełnie nowym świetle i skomponujesz oryginalne zestawy z ubrań, które posiadasz od dawna. Na Livro.pl czekają na Ciebie także tytuły na temat dobrego stylu, mody ślubnej, mody męskiej, a także zasad tworzenia stylizacji na każdą okazję. Kilkaset ciekawych tytułów, które musisz poznać! Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy w naszej ofercie!

Tych, którzy chcieliby poznać biografie największych projektantów i osób, które na zawsze zapisały się w historii mody, zapraszamy do działu Biografie. Fanki i fanów wciągających powieści zachęcamy natomiast do odwiedzin w kategoriach Nowości, Bestsellery i Literatura.

1-60 z 208

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

1-60 z 208

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4