Prawo

W tej kategorii odnajdziesz książki dotyczące szeroko pojętego prawa. Opracowania zbiorowe i pozycje sygnowane nazwiskami autorytetów w tej dziedzinie – odpowiednie zarówno dla studentów kierunków prawniczych i pokrewnych, jak i czynnych zawodowo prawników, adwokatów, notariuszy, specjalistów i wykładowców. Znajdują się tutaj także tytuły dla osób zainteresowanych prawem i jego historią oraz poradniki, które przybliżą zagadnienia wykorzystywane na co dzień i pomogą w praktycznym ich zastosowaniu. W kategorii Prawo dostępne są także publikacje orzecznicze i komentarze, leksykony oraz teksty aktów prawnych. Kliknij i poznaj pełną ofertę Livro.pl.

W tym dziale odnajdziesz książki przydatne wszystkim, którzy na co dzień zajmują się prawem i dziedzinami z nim związanymi. Pozycje podzielone zostały ze względu na tematykę i w ofercie Livro.pl znajdują się publikacje dotyczące prawa konstytucyjnego, administracyjnego, cywilnego, handlowego, karnego, podatkowego i finansowego, pracy oraz rodzinnego. Znajdziesz tutaj także książki na temat prawa europejskiego i międzynarodowego, a także wydawnictwa związane z prawoznawstwem, orzecznictwem i komentarzami. Dostępne są również teksty aktów prawnych, opracowania ogólne i leksykony, które przydadzą się z pewnością studentom kierunków prawniczych i pokrewnych, jak i specjalistom i prawnikom czynnie pełniącym swój zawód. Na Livro.pl znajdziesz także pozycje dla osób nie mających na co dzień styczności z prawem, które pomogą rozwikłać najtrudniejsze zagadnienia tej dziedziny.

Zainteresowanym dziedzinami związanymi z tą tematyką polecamy także książki w kategorii Socjologia i Filozofia. Tych natomiast, którzy interesują się prawem w nieco mniej naukowym wydaniu, zapraszamy to działu Kryminał i sensacja, gdzie znajdują się najlepsze powieści kryminalne i detektywistyczne.

1-60 z 4346

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1-60 z 4346

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5