Cywilne

Na Livro.pl znajdziesz najlepsze książki dotyczące prawa cywilnego – jednej z najszerszych dziedzin prawa będącej jednocześnie podstawą prawa prywatnego. W tej kategorii czekają na Ciebie podręczniki dla studentów prawa i kierunków pokrewnych, publikacje naukowe znanych i cenionych wydawnictw, a także kompendia wiedzy, repetytoria i pozycje, które świetnie sprawdzą się przed każdym trudnym egzaminem. W naszej ofercie znajdziesz zarówno książki podejmujące tematykę prawa cywilnego w ogólny sposób, jak i tytuły skupione na jego węższych dziedzinach – np. prawie rodzinnym, spadkowym i rzeczowym czy też dotyczące aplikacji prawniczych, funkcjonowania wybranych instytucji oraz ochrony własności intelektualnej. Zobacz, co czeka na Ciebie na Livro.pl.

W tej kategorii wybraliśmy dla Ciebie najciekawsze pozycje dotyczące prawa cywilnego. Znajdziesz tu podręczniki dla studentów kierunków humanistycznych oraz książki odpowiednie dla prawników, teoretyków i osób na co dzień zajmujących się prawem cywilnym oraz hobbystów, którzy chcą poszerzać swoje horyzonty. Kilkaset starannie wyselekcjonowanych tytułów obejmujących najróżniejsze zagadnienia prawa cywilnego – postępowania cywilnego, spadków i odpowiedzialności za długi spadkowe, ochrony własności intelektualnej, alimentów, prawa wobec innowacji technologicznych i wielu innych. W tej kategorii czekają na Ciebie także kodeksy, komentarze, omówienia oraz kompendia wiedzy.

Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy na Livro.pl. Zainteresowanych innymi działami nauk humanistycznych zapraszamy także do kategorii Filozofia, Socjologia i Historia. Tych, którzy poszukują pasjonujących powieści, zachęcamy natomiast do odwiedzin w działach Bestsellery, Nowości i Literatura.

1-60 z 462

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1-60 z 462

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5