Europejskie

Na Livro.pl znajdziesz najciekawsze książki na temat prawa europejskiego. Podręczniki, które z pewnością przydadzą się studentom prawa i kierunków pokrewnych, a także tytuły dla tych, którzy na co dzień zajmują się prawem unijnym oraz międzynarodowymi stosunkami politycznymi. W tej kategorii czekają na Ciebie publikacje naukowe cenionych wydawnictw, pozycje znanych specjalistów i praktyków, a także omówienia, komentarze i kompendia wiedzy. Znajdziesz tu zarówno książki podejmujące tematykę prawa europejskiego w ogólny sposób, jak i wydawnictwa traktujące o jego wąskich dziedzinach – prawie podatkowym, regulacjach unijnych, sprawach transgranicznych, systemach prawnofinansowych, postępowaniach w Unii Europejskiej i wielu innych. Najciekawsze tytuły dla studentów, prawników i hobbystów. Sprawdź, co czeka na Ciebie na Livro.pl.

W naszej bogatej ofercie książek znajdziesz pozycje dotyczące prawa europejskiego, które z pewnością przydadzą się studentom kierunków humanistycznych – prawa, stosunków międzynarodowych, politologii i pokrewnych. W tej kategorii czekają na Ciebie także szczegółowe analizy i opracowania odpowiednie dla prawników i osób na co dzień zajmujących się prawem unijnym. Książki podejmujące tę tematykę w ogólny sposób, jak i publikacje skupiające się na jego wąskich zagadnieniach. Znajdziesz tu monografie prawnicze, rozporządzenia Parlamentu Europejskiego, omówienia, analizy i komentarze, a także kompendia wraz z testami, pytaniami i tablicami. Najlepsze tytuły na temat prawa unijnego oraz dziedzin pokrewnych – zobacz, co przygotowaliśmy dla Ciebie na Livro.pl.

Zainteresowanych tematyką prowadzenia firmy na terenie Unii Europejskiej zapraszamy także do działu Biznes, ekonomia i marketing. Tych, którzy poszukują pasjonujących powieści, zachęcamy natomiast do odwiedzin w kategoriach Nowości, Bestsellery i Literatura, gdzie czekają najlepsze tytuły z najróżniejszych gatunków.

Produkty: 60

Produkty: 60