Karne

Kilkaset najlepszych książek na temat prawa karnego czeka na Ciebie na Livro.pl! W naszej ofercie znajdziesz podręczniki odpowiednie dla studentów prawa i kierunków pokrewnych, a także publikacje naukowe dla prawników, adwokatów, teoretyków, wykładowców i wszystkich, którzy na co dzień zajmują się tą dziedziną prawa. W tej kategorii czekają na Ciebie zarówno tytuły traktujące o tej tematyce ogólnie, jak i szczegółowe opracowania na temat postępowania karnego, odpowiedzialności, prawa wykroczeń, metodyki pracy obrońców i pełnomocników, systemów procesowych, a nawet psychologii sądowej. Znajdziesz tu także kodeksy, komentarze, analizy, kazusy oraz kompendia wiedzy i repetytoria, które z pewnością przydadzą się przed każdym egzaminem. Wszystko, co przyda się osobom zainteresowanym prawem karnym czeka na Livro.pl.

W tej kategorii znajdziesz najciekawsze publikacje na temat prawa karnego. Pozycje znanych i cenionych wydawnictw naukowych, książki autorstwa popularnych specjalistów oraz kodeksy z praktycznymi komentarzami, które pomogą stosować prawo w codzienności. Na Livro.pl czekają na Ciebie także serie wydawnicze oraz szczegółowe opracowania i analizy z zakresu różnych dziedzin prawa karnego – w tym m.in. postępowania karnego, wykroczeń, odpowiedzialności, metodyki pracy adwokata, radcy, obrońcy i pełnomocnika oraz wielu innych. W tej kategorii przygotowaliśmy także specjalne repetytoria dla studentów prawa i kierunków pokrewnych – książki z testami, tablicami oraz kazusami, które pomogą zrozumieć nawet najtrudniejsze aspekty tej dziedziny. Zobacz, co czeka na Ciebie na Livro.pl.

Zainteresowanych tym, w jaki sposób powstało i ewoluowało dzisiejsze prawo, zapraszamy także do działu Historia. Miłośników nieco lżejszych lektur zachęcamy natomiast do odwiedzin w działach Nowości, Bestsellery i Literatura.

1-60 z 349

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1-60 z 349

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5