Konstytucyjne

Na Livro.pl znajdziesz najciekawsze pozycje z dziedziny prawa konstytucyjnego. Książki odpowiednie dla prawników, konstytucjonalistów i osób na co dzień zajmujących się ustawami opartymi o najważniejszy akt prawny w Polsce. W tej kategorii czekają na Ciebie publikacje naukowe cenionych wydawnictw, podręczniki dla studentów prawa, a także tytuły traktujące o prawnych aspektach dziedzin związanych blisko z prawem konstytucyjnym – np. prawie wyborczym, prawie unijnym, jako prawie ponarodowym, sądownictwie, prawie ustrojowym czy prawach człowieka realizowanych w myśl konstytucji. Na Livro.pl znajdziesz także Konstytucję Rzeczypospolitej Polskiej wraz z opracowaniem oraz kompendia wiedzy na temat prawa konstytucyjnego. Zobacz, co czeka na Ciebie w naszej ofercie.

W tej kategorii przygotowaliśmy dla Ciebie kilkadziesiąt pozycji na temat prawa konstytucyjnego. Znajdziesz tu zarówno treść Konstytucji Rzeczypospolitej Polskiej wraz z przydatnymi uwagami i opisami, jak i publikacje wydawnictw naukowych traktujące o najróżniejszych dziedzinach związanych ściśle z prawem konstytucyjnym. Czekają tu na Ciebie opracowania dotyczące systemu wyborczego w Polsce, sądownictwa, konstytucjonalizacji Unii Europejskiej i ustrojów organów ochrony prawnej, a także przeglądy historii prawa konstytucyjnego i kompendia wiedzy w pigułce. Wszystko, co powinno znaleźć się w Twoich zbiorach, jeśli studiujesz prawo, na co dzień zajmujesz się jego aspektami lub po prostu chcesz poszerzyć swoją wiedzę.

Miłośników historii, którzy chcą dowiedzieć się więcej na temat okoliczności tworzenia się ustrojów prawnych i aktów konstytucyjnych w Polsce i na świecie zapraszamy także do działu Historia, gdzie czekają najciekawsze pozycje dotyczące najróżniejszych epok.

1-60 z 100

Strona:
  1. 1
  2. 2

1-60 z 100

Strona:
  1. 1
  2. 2