Opracowania ogólne, leksykony

Wszystko, co musisz wiedzieć na temat prawa i jego najróżniejszych aspektów czeka na Ciebie na Livro.pl! W tej kategorii znajdziesz kilkaset starannie wyselekcjonowanych leksykonów prawniczych oraz opracowań ogólnych, które z całą pewnością przydadzą się studentom prawa i kierunków pokrewnych. W tej kategorii zebraliśmy dla Ciebie także publikacje stworzone z myślą o dydaktykach, czynnych zawodowo prawnikach, radcach prawnych, adwokatach i notariuszach oraz wszystkich pasjonatach, którzy chcą poszerzać swoje horyzonty. Czekają tu na Ciebie leksykony z zakresu najróżniejszych dziedzin prawa oraz opracowania ogólne na temat systemów prawniczych, historii prawa sięgającej czasów starożytnych, prawa obowiązującego w Unii Europejskiej i wielu, wielu innych jego aspektów. Zobacz, co znajdziesz na Livro.pl!
W naszej bogatej ofercie książek czekają na Ciebie tytuły dedykowane studentom prawa i kierunków pokrewnych, wykładowcom, naukowcom, czynnym zawodowo prawnikom i wszystkim hobbystom, których największą pasją stało się właśnie prawo i jego historia. Na Livro.pl znajdziesz publikacje naukowe, leksykony prawnicze oraz opracowania ogólne na temat najróżniejszych aspektów prawa. Odkryjesz książki dotyczące wszystkich jego dziedzin, w tym także szczegółowe omówienie, komentarze i analizy. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy na Livro.pl i wybierz odpowiednie dla siebie tytuły z kilkuset publikacji!
Zainteresowanych innymi dziedzinami nauki zapraszamy także do działów Nauki ścisłe i medycyna, Filozofia, Socjologia, Historia, Pedagogika i Psychologia. Miłośników wciągających powieści zachęcamy natomiast do odwiedzin w kategoriach Bestsellery i Nowości.

1-60 z 552

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1-60 z 552

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5