Podatkowe, Finansowe

Najciekawsze książki dotyczące prawa finansowego i podatkowego czekają na Ciebie na Livro.pl. W naszej bogatej ofercie przygotowaliśmy dla Ciebie kilkaset najlepszych tytułów, które z pewnością przydadzą się studentom prawa i kierunków pokrewnych, a także prawnikom, księgowym i innym osobom, które na co dzień zajmują się finansami, rachunkowością i prawem podatkowym. W tej kategorii znajdziesz pozycje podejmujące tę tematykę ogólnie, jak i książki skupione na wąskich zagadnieniach prawa finansowego i podatkowego – rozliczeń księgowych, ordynacji podatkowej, funkcjonowania banków, sprawozdawczości budżetowej i wielu innych. Wszystko, co powinno trafić na Twoją półkę, jeśli studiujesz prawo lub kierunki finansowe, prowadzisz własną działalność lub zajmujesz się finansami firmy. Zobacz, co czeka na Ciebie na Livro.pl!

W tej kategorii znajdziesz najlepsze publikacje znanych i cenionych wydawnictw, a także książki napisane przez popularnych specjalistów zajmujących się prawem finansowym i podatkowym. Na Livro.pl czekają na Ciebie tytuły dedykowane studentom prawa i pokrewnych kierunków, jak i specjalistyczne opracowania stworzone z myślą o tych, którzy na co dzień zajmują się obydwiema dziedzinami. Odkryjesz tu zarówno ogólne pozycje na temat prawa podatkowego w Polsce i Europie oraz komentarze dotyczące podatków i rachunkowości, jak i tytuły skupione na wąskich dziedzinach – np. odpowiedzialności w polskim prawie skarbowym, podatkowoprawnych skutków zawierania małżeństw, sposobów tworzenia sprawozdań budżetowych, fiskalizacji czy praw podatkowych w instytucjach. Sprawdź, co znajdziesz na Livro.pl i zobacz, co powinno pojawić się na Twojej półce.

Tych, którzy poszukują nieco lżejszych lektur lub po długiej nauce marzą o chwili relaksu z dobra książką, zapraszamy do działów Nowości i Bestsellery, gdzie czekają najlepsze powieści, wydawnicze hity oraz najgorętsze nowości.

1-60 z 271

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1-60 z 271

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5