Pracy

Na Livro.pl znajdziesz najciekawsze książki na temat prawa pracy. W naszej bogatej ofercie wyselekcjonowaliśmy dla Ciebie kilkaset najlepszych pozycji, które przydadzą się studentom prawa, zarządzania i kierunków pokrewnych oraz prawnikom i pracownikom kadr na co dzień zajmującym się tą tematyką. Czekają tu na Ciebie zarówno książki o prawie pracy, które podejmują ten dział w sposób ogólny, jak i publikacje naukowe traktujące o jego wąskich dziedzinach – np. czasie pracy, emeryturach, urlopach i potrąceniach z wynagrodzeń i zasiłków, obowiązkach i uprawnieniach pracodawcy i pracownika czy sposobu zatrudniania pracowników o określonych kwalifikacjach. Tytuły popularnych wydawnictw naukowych, kompendia wiedzy, omówienia, komentarze i poradniki dla tych, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę. Zobacz, co czeka na Ciebie na Livro.pl!

W naszej ofercie znajdziesz kilkaset książek na temat prawa pracy, które z pewnością przydadzą się studentom prawa i kierunków pokrewnych, którzy właśnie podjęli naukę na studiach lub przygotowują się do najważniejszych egzaminów. W tej kategorii czekają na Ciebie także pozycje odpowiednie dla czynnych zawodowo prawników i pracowników działów firm zajmujących się zatrudnianiem i zarządzaniem zasobami ludzkimi. Podręczniki, omówienia, analizy wraz z komentarzami i wiele innych publikacji naukowych traktujących o prawie pracy ogólnie, bądź poruszających wąskie zagadnienia tej dziedziny. Zobacz, co przygotowaliśmy dla Ciebie na Livro.pl i wybierz książki, które muszą trafić na Twoją półkę!

Zainteresowanych ścisłymi dziedzinami nauki zapraszamy także do działów Nauki ścisłe i Informatyka. Tych zaś, którzy poszukują pasjonujących powieści, zachęcamy do odwiedzin w kategoriach Nowości, Bestsellery i Literatura, gdzie czeka kilka tysięcy najlepszych książek.

1-60 z 215

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

1-60 z 215

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4