Prawoznawstwo

Na Livro.pl znajdziesz najciekawsze publikacje edukacyjne dla prawników, wykładowców oraz studentów prawa i kierunków pokrewnych. W tej kategorii czekają na Ciebie książki prawnicze z zakresu prawoznawstwa, które przydadzą się, jeśli tylko zaczynasz właśnie studia, przygotowujesz się do ważnych egzaminów lub na co dzień zajmujesz najróżniejszymi zagadnieniami prawa i jego historią.

Najciekawsze publikacje naukowe, pełne wiedzy kompendia, omówienia, analizy oraz książki dotyczące zagadnień okołoprawniczych, które muszą znaleźć się na Twojej półce. Na Livro.pl czekają na Ciebie książki na temat etyki pracy adwokata i radcy, logiki stosowanej w prawie, a także filozofii i socjologii prawa. Zobacz, co przygotowaliśmy dla Ciebie w naszej ofercie!
Na Livro.pl czekają na Ciebie najlepsze książki prawnicze z zakresu prawoznawstwa. Pełne wiedz publikacje naukowe, wydawnictwa znanych i cenionych specjalistów, a także omówienia, analizy i komentarze, które przydadzą się zarówno studentom, jak i czynnym zawodowo prawnikom. W tej kategorii znajdziesz wprowadzenia do prawoznawstwa, książki na temat historii i filozofii prawa, pozycje dotyczące socjologicznych aspektów prawa i wiele, wiele innych tytułów, które powinny trafić na Twoją półkę. Książki odpowiednie dla studentów przygotowujących się do ważnych egzaminów, a także pozycje dla wykładowców i nauczycieli, którzy chcą uatrakcyjnić swoje zajęcia. Sprawdź, co czeka na Ciebie na Livro.pl!
Zainteresowanych innymi dziedzinami nauk humanistycznych zapraszamy także do kategorii Filozofia, Historia, Socjologia i Sztuka. Miłośników ścisłych dziedzin zachęcamy natomiast do odwiedzin w działach Nauki ścisłe i medycyna.

Produkty: 30

Produkty: 30