Psychologia i pedagogika

Odkryj inspirujące poradniki i książki psychologiczne, które pomogą Ci znaleźć odpowiedź na wiele intrygujących Cię pytań i ułatwią określenie własnego charakteru, problemów i celów. Poznaj szeroką ofertę książek z zakresu psychologii i pedagogiki przydatnych zarówno studentom kierunków pokrewnych i wykładowcom prowadzącym na nich zajęcia, a także osobom pracującym w poradniach, ośrodkach pomocy i wszystkim, którzy interesują się tymi dziedzinami. Ponad 2000 starannie wyselekcjonowanych tytułów podzielonych ze względu na tematykę. W ofercie Livro.pl znajdziesz książki psychologiczne na temat psychologii społecznej i osobowości człowieka, a także opracowania z zakresu pedagogiki i resocjalizacji. Wydawnictwa naukowe, opracowania zbiorowe i poradniki dla pasjonatów, w których też się znajdą szczegółowe opracowania i książki pedagogiczne. Poznaj nasza szeroką ofertę!

W kategorii Psychologia i pedagogika znajdują się książki naukowe z zakresu obydwu tych dziedzin – pedagogika i psychologia. Książki te są odpowiednie przede wszystkim dla studentów kształcących się na kierunkach pokrewnych oraz wykładowców i specjalistów, podzielone na kategorie tematyczne. Pedagogika książki to także opracowania zbiorowe i publikacje uznanych autorów, które traktują o obydwu działach nauki ogólnie lub skupiają się na ich wąskich zagadnieniach. Odnajdziesz tutaj pozycje dotyczące zarówno psychologii, jak i osobowości człowieka, jako jednostki, jak i podejmujące tematykę psychologii społecznej i zmian zachodzących w grupach. Na kategorię Psychologia i pedagogika, składają się również wydawnictwa z zakresu pedagogiki i resocjalizacji przydatne podczas studiów, jak i pełnienia obowiązków w ośrodkach i instytucjach wychowawczych. W ofercie Livro.pl znajdują się także pomoce dydaktyczne dedykowane nauczycielom oraz poradniki psychologiczne dotyczące m.in. inteligencji emocjonalnej, miłości i uczuć, radzenia sobie z traumami, coachingu i innych powiązanych tematów.

Zainteresowanych publikacjami o charakterze naukowym zapraszamy także do działów Socjologia, Filozofia, Językoznawstwo , Prawo oraz Religia i wyznania .

1-60 z 4127

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1-60 z 4127

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5