Dydaktyka nauczania

Odkryj najciekawsze książki na temat dydaktyki nauczania na Livro.pl. W tej kategorii czekają na Ciebie podręczniki dla studentów pedagogiki i kierunków pokrewnych, a także publikacje dla nauczycieli, pedagogów i wychowawców zajmujących się edukacją w przedszkolach, szkołach podstawowych, gimnazjach, liceach i technikach. Tytuły znanych i cenionych wydawnictw, dzięki którym dowiesz się wszystkiego na temat efektywnego prowadzenia zajęć, realizowania planu nauczania najróżniejszych przedmiotów, wspomagania rozwoju dzieci z problemami takimi, jak dysleksja oraz wiele, wiele więcej. Na Livro.pl znajdziesz również karty pracy i ćwiczenia dla najmłodszych, pozycje pomocne w nauczaniu w klasach integracyjnych oraz pomysły na przeprowadzenie zajęć ruchowych, gier i zabaw. Zobacz, co czeka na Ciebie na Livro.pl!

W naszej bogatej ofercie książek znajdziesz najciekawsze pozycje dla nauczycieli, wychowawców i pedagogów pracujących w szkołach i instytucjach edukacyjnych. Czekają tu na Ciebie także pozycje dla studentów oraz rodziców, którzy chcą pomóc dziecku w nauce w domu oraz zachęcić go do rozwijania swoich pasji. Na Livro.pl wybraliśmy dla Ciebie najciekawsze książki i wydawnictwa, które pomogą Ci przeprowadzić zajęcia w atrakcyjny dla uczniów sposób, dostosować program kształcenia do możliwości dzieci oraz pracować z osobami niepełnosprawnymi. Inspirujące publikacje do nauki najmłodszych, a także tytuły do pracy z uczniami liceów i techników. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Rodziców dzieci, które właśnie zaczynają swoją szkolną przygodę zapraszamy natomiast do działu Podręczniki, gdzie czekają książki, ćwiczenia i zbiory zadań dostosowane do aktualnych planów kształcenia. Tych, którzy natomiast chcą rozwijać własne pasje i zainteresowania zachęcamy do odwiedzin w kategorii Poradniki.

1-60 z 2300

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1-60 z 2300

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5