Inne

Na Livro.pl znajdziesz najciekawsze książki na temat psychologii i pedagogiki. Kilkaset starannie wyselekcjonowanych tytułów, które z pewnością przydadzą się nie tylko psychologom i terapeutom, ale także trenerom osobistym, coachom, dietetykom i wszystkim, którzy chcą poszerzać swoje horyzonty i żyć bardziej świadomie. W tej kategorii czekają na Ciebie niezwykle inspirujące poradniki dotyczące samorozwoju i pracy nad własnym charakterem, medytacji i jogi, terapii bazującej na dźwiękach i kolorach, a także książki podejmujące trudną tematykę manipulacji i programowania neurolingwistycznego. Publikacje naukowe oraz wydawnictwa popularno-naukowe, które powinny znaleźć się na Twojej półce. Zobacz, co czeka na Ciebie na Livro.pl!

W tej kategorii przygotowaliśmy dla Ciebie kilkaset najciekawszych tytułów dotyczących najróżniejszych dziedzin psychologii i pedagogiki. Znajdziesz tu zarówno poradniki dla mówców motywacyjnych i trenerów osobistych, książki dotyczące samorozwoju i pracy nad charakterem, a także publikacje na temat uwarunkowań psychologicznych, terapii i warsztatów, zdolności behawioralno-poznawczych, sposobów radzenia sobie z traumami i problemami oraz wiele, wiele innych. Pozycje dla psychologów, pedagogów i terapeutów, a także pasjonatów, którzy chcą poszerzać swoje horyzonty. Poznaj ofertę książek psychologicznych i pedagogicznych na Livro.pl!

Tych, którzy poszukują jeszcze więcej inspirujących tytułów zapraszamy do działu Poradniki, gdzie czekają najciekawsze pozycje dotyczące samorozwoju i motywacji. Przyszłych przedsiębiorców, którzy chcą poprawić efektywność swojej pracy i lepiej zarządzać czasem zapraszamy natomiast do kategorii Biznes, ekonomia i marketing.

1-60 z 1258

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1-60 z 1258

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5