Osobowość człowieka

Czy za nasze wybory jesteśmy odpowiedzialni my czy nasz umysł? W jaki sposób zapanować nad stresem i jak pozbyć się toksycznych ludzi z naszego otoczenia? Czy wychowanie warunkuje nasze wybory w życiu dorosłym oraz co tak naprawdę odpowiada za nasz charakter? Na Livro.pl znajdziesz odpowiedzi na te i wiele innych pytań. W tej kategorii czekają na Ciebie najciekawsze publikacje na temat osobowości człowieka. Książki przydatne studentom psychologii i kierunków pokrewnych, czynnym zawodowo psychologom i pracownikom najróżniejszych ośrodków, a także tytuły dla pasjonatów, którzy chcą poszerzać swoją wiedzę. Wydawnictwa znanych i cenionych ekspertów, kompendia, poradniki i mnóstwo innych pozycji, które muszą znaleźć się na Twojej półce. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy na Livro.pl!

W tej kategorii czeka na Ciebie kilkaset starannie wyselekcjonowanych książek dotyczących osobowości człowieka. Pełne wiedzy publikacje, dzięki którym dowiesz się wszystkiego na temat rozwoju ludzkiej psychiki i charakteru, siły i możliwości umysłu, tożsamości, uwarunkowań psychospołecznych oraz wielu innych zagadnień. Na Livro.pl znajdziesz książki dla studentów i psychologów, a także kompendia wiedzy i poradniki dla tych, którzy interesują się tą dziedziną nauki prywatnie. Najciekawsze pozycje, które odkryją przed Tobą największe sekrety ludzkiego umysłu! Zobacz, co czeka na Ciebie w naszej ofercie!

Tych, którzy poszukują interesujących pozycji na temat samorozwoju i motywacji zapraszamy do kategorii Poradniki, gdzie czekają najciekawsze tytuły stworzone przez popularnych mówców, trenerów i coachów.

1-60 z 89

Strona:
  1. 1
  2. 2

1-60 z 89

Strona:
  1. 1
  2. 2