Dodatkowe 8% rabatu z kodem BLACK8 Sprawdź warunki promocji >

Pomoc społeczna

Odkryj najciekawsze książki na temat pomocy społecznej na Livro.pl. W tej kategorii czekają na Ciebie podręczniki dla studentów socjologii, pedagogiki i kierunków pokrewnych, wydawnictwa naukowe dla terapeutów i pracowników różnego rodzaju instytucji społecznych, a także tytuły dla wszystkich, którzy poszukują informacji z tej dziedziny. Na Livro.pl znajdziesz książki na temat socjalizacji, pedagogiki resocjalizacyjnej, opieki społecznej dla nieletnich i osób starszych, opieki medycznej, a także przemocy domowej i agresji. Pozycje odpowiednie w pracy z trudną młodzieżą, dorosłymi i ofiarami aktów przemocy, które wymagają odpowiedniej opieki. Zobacz, co czeka na Ciebie na Livro.pl.

W tej kategorii znajdziesz praktyczne i pełne wiedzy książki dotyczące najróżniejszych zagadnień pomocy społecznej. Opracowania na temat zjawisk społecznych warunkujących agresywne zachowania, publikacje naukowe dotyczące pracy z ofiarami przemocy domowej, a także praktyczne wydawnictwa na temat opieki medycznej osób starszych i dzieci. Na Livro.pl czekają na Ciebie również pozycje skupione na pracy z osobami najczęściej potrzebującymi specjalistycznej pomocy – niepełnosprawnymi, ubogimi, bezdomnymi oraz skazanymi na karę więzienia. Książki odpowiednie dla pracowników ośrodków pomocy społecznej, centrów pomocy rodzinie i wielu innych instytucji o podobnym charakterze, a także tytuły dla studentów pedagogiki i kierunków pokrewnych. Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie na Livro.pl.

Zainteresowanych kulturowymi aspektami zjawisk społecznych zapraszamy także do działu Literatura faktu, gdzie czekają pasjonujące reportaże i dokumenty o różnej tematyce. Miłośników powieści fabularnych zachęcamy natomiast do odwiedzin w działach Nowości, Bestsellery i Literatura.

Produkty: 17

Produkty: 17