Psychologia społeczna

Na Livro.pl odkryjesz najciekawsze pozycje na temat psychologii społecznej – jednej z najmłodszych dziedzin psychologii, która w ogromnym stopniu bazuje na doświadczeniu i wiedzy socjologów. Czekają tu na Ciebie książki, dzięki którym dowiesz się wszystkiego na temat najróżniejszych zjawisk i procesów zachodzących w dużych i małych grupach społecznych, problematyki płci, męskości i kobiecości we współczesnym świecie, starości, sposobów wywierania wpływu, agresji społecznej oraz wielu innych zagadnień. W naszej ofercie znajdziesz podręczniki dla studentów psychologii i kierunków pokrewnych, pozycje dla pracowników instytucji pomocy społecznej oraz mnóstwo tytułów dla pasjonatów, którzy chcą poszerzać swoje horyzonty. Sprawdź, co czeka na Ciebie na Livro.pl!

W tej kategorii odkryjesz najciekawsze pozycje dotyczące psychologii społecznej. Książki na temat zmian społecznych, powodów zachowań wybranych grup, agresji i zła, religijności i ateizmu, społecznych uwarunkowań określonych zjawisk, a także sposobów postrzegania płci i starości. Mnóstwo interesujących tytułów nie tylko dla studentów i psychologów, ale także pasjonatów zainteresowanych najróżniejszymi dziedzinami tej nauki. Na Livro.pl czekają na Ciebie pozycje naukowe oraz wydawnictwa popularno-naukowe, jak i praktyczne poradniki dla terapeutów oraz osób borykających się z różnymi problemami. Zobacz, co powinno znaleźć się na Twojej półce, jeśli pasjonuje Cię psychologia!

Tych, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę dotyczącą obcych kultur oraz zjawisk społecznych zachodzących w grupach zróżnicowanych kulturowo, zapraszamy także do działów Socjologia oraz Literatura faktu.

1-60 z 94

Strona:
  1. 1
  2. 2

1-60 z 94

Strona:
  1. 1
  2. 2