Dodatkowe 8% rabatu z kodem BLACK8 Sprawdź warunki promocji >

Religie i wyznania

Interesujące pozycje, przepięknie ilustrowane wydawnictwa oraz książki o religii i wyznaniach. Na Livro.pl znajdziesz ponad 4 tysiące starannie wyselekcjonowanych tytułów dedykowanych osobom zainteresowanym wiarą i jej filozofią. Wydawnictwa podzielone na odpowiednie kategorie, dotyczące religii chrześcijańskiej, muzułmańskiej, buddyzmu, judaizmu, a także innych religii i wyznań istniejących kiedyś lub obecnie na świecie. W tej kategorii odkryjesz także naukowe opracowania dotyczące problematyki Boga, mistycyzmu oraz praktyk religijnych. Wydawnictwa autorstwa duchownych, teologów i specjalistów, którzy stali się autorytetami w swoich dziedzinach. Książki odpowiednie zarówno dla studentów kształcących się na kierunkach teologicznych, kulturowych i humanistycznych, jak i osób chcących poszerzać swoje horyzonty i zgłębiać wiarę. Sprawdź i dowiedz się więcej!

W kategorii Religie i wyznania znajdziesz książki dotyczące szeroko pojętej wiary. Pozycje na temat chrześcijaństwa, islamu, buddyzmu i wielu innych religii, pośród których odkryjesz zarówno publikacje naukowe podejmujące temat historii i filozofii danego wyznania, jak i wydawnictwa umożliwiające poznanie ich idei. Znajdują się tutaj także książki dedykowane osobom chcącym pogłębiać swoją wiarę – tytuły stworzone przez duchownych i teologów, którzy na co dzień badają i analizują religię. To również najważniejsze woluminy każdego wyznania – Pismo Święte Starego i Nowego Testamentu, Koran i wiele innych. Na Livro.pl zebraliśmy również starannie wyselekcjonowane albumy okraszone przepięknymi fotografiami oraz pozycje dedykowane najmłodszym, które w prosty i jasny sposób starają się wyjaśnić dzieciom to, co trudno zrozumieć. W tej kategorii znajdują się także pozycje na poruszające problematyką Boga i praktyk religijnych oraz książki obejmujące mity i legendy dawnych wierzeń.

Osobom zainteresowanym podobną tematyką polecamy także wydawnictwa zebrane w kategorii Filozofia. Natomiast tych, którzy chcieliby poznać miejsca święte i planują niebawem swoją wyprawę, zapraszamy do działu Turystyka i podróże, gdzie znajdują się przydatne przewodniki w najróżniejszych formatach.

1-60 z 4953

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1-60 z 4953

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5