Pismo święte - stary i nowy testament

Pismo Święte to jeden z najważniejszych zabytków nie tylko religijnych, ale również literackich czy kulturowych. Szczególną rolę odgrywa przede wszystkim dla ludzi wierzących. Wówczas stanowi podstawę wiary i swoiste źródło wiedzy. Właśnie dlatego na naszej stronie znajdziesz szeroki wybór najróżniejszych wydań, które z łatwością dopasujesz do swoich wymagań lub wykorzystasz jako wyjątkowy prezent.

Pismo Święte – najróżniejsze wydania

Choć z założenia istnieje wyłącznie jedno Pismo Święte,na naszej stronie znajdziesz szereg najróżniejszych wydań, spośród których z pewnością znajdziesz coś dla siebie. Wyjątkową popularnością cieszą się przede wszystkim opracowania dla dzieci, które zostały wzbogacone o kolorowe obrazki oraz specjalne komentarze tłumaczące skomplikowane fragmenty. Co więcej, w naszej ofercie znajdziesz również wydania, które mogą pełnić funkcję swego rodzaju modlitewnika. Specjalny podział na dni sprawi, że w ciągu jednego roku z pewnością uda Ci się przeczytać Stary i Nowy Testament. Znajdziesz u nas również wydania dla młodzieży, które zawierają specjalne dobrane fragmenty, pomagające radzić sobie z trudnym okresem dojrzewania.

Poza kwestiami religijnymi w naszym asortymencie dostępne są również wydania, które mogą okazać się wyjątkowo przydatne podczas pracy naukowej. W naszej ofercie znajdziesz między innymi Biblię w przekładzie Wujka oraz obecną wersję, jaką jest Biblia Tysiąclecia. W końcu w przypadku Biblii przekład do nadal temat gorących dyskusji.

Oferowane przez nas wydania to także świetny pomysł na prezent z okazji ślubu, komunii czy chrztu. Piękne, artystyczne oprawy sprawią, że te wyjątkowe okazje zostaną należycie upamiętnione. Biblia Tysiąclecia, interesujące przekłady oraz Stary i Nowy Testament to dopiero początek naszej szerokiej oferty.

1-60 z 145

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3

1-60 z 145

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3