Romans

Pasjonujące i gorące romanse pełne namiętności? Wciągające i wzruszające historie romantyczne o wielkich uczuciach? Smutne fabuły i opowieści z happy endem? Romanse historyczne i współczesne, powieści specjalnie dla kobiet i literatura erotyczna – wszystko to i znacznie więcej znajdziesz na Livro.pl. Bestsellerowe tytuły, którymi zachwycają się czytelniczki na całym świecie. Wydawnicze nowości, znani i uwielbiani autorzy, literackie perełki i bohaterowie, którzy rozkochali w sobie fanki tego gatunku. Poznaj naszą szeroką ofertę romansów, w której znajdziesz literaturę kobiecą – historie wielkich miłości i uczuć, które pokonują wszystkie przeciwności losu oraz gorące romanse, które wywołają rumieńce na Twojej twarzy. Kliknij i wybierz najlepsze tytuły!

W szerokiej ofercie Livro.pl znajdziesz bestsellerowe romanse, w których zaczytują się fanki tego gatunku na całym świecie. Powieści najlepszych autorek i autorów literatury kobiecej, których każda książka to gwarancja pasjonującej i pełnej wzruszeń lektury. Wielkie historie miłosne, namiętne uniesienia, romantyczne opowieści i zakazane uczucia, które nie powinny się rodzić w sercach bohaterów. W tej kategorii znajdziesz także literackie nowości oraz debiutanckie tytuły pisarek i pisarzy, którzy właśnie pojawili się na rynku wydawniczym. Dostępne są zarówno romanse historyczne z fabułą osadzoną w przeszłości, jak i powieści współczesne opisujące historie, które mogły się zdarzyć nawet w Twoim sąsiedztwie. Na Livro.pl znajdziesz także szeroką ofertę literatury erotycznej – najpopularniejsze tytuły oraz zupełnie nowe książki, które pobudzą Twoją fantazję.

Fankom i fanom nieco innej literatury proponujemy także książki, które znajdują się w kategorii Literatura oraz Literatura obyczajowa. Jeśli jednak lubisz się bać i zaczytywać w historiach pełnych grozy, zajrzyj do działów Thriller i horror oraz Kryminał i sensacja.

1-60 z 1033

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1-60 z 1033

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5