Kariera i sukces zawodowy

Chcesz efektywniej pracować i lepiej zarządzać swoim czasem? Marzysz o własnej firmie, ale nie wiesz czy poradzisz sobie w świecie wielkiego biznesu? Odkryj najciekawsze poradniki na Livro.pl i dowiedz się jak budować swoją karierę i osiągnąć sukces zawodowy! W tej kategorii czekają na Ciebie niezwykle inspirujące książki, które pomogą Ci znaleźć pracę marzeń, stworzyć markę osobistą, lepiej sprzedawać i działać skuteczniej nie tylko w biznesie. Tytuły najpopularniejszych trenerów i coachów, bestsellerowe wydawnictwa polecane przez psychologów, publikacje najbogatszych przedsiębiorców, a także hity, które właśnie pojawiły się na naszych półkach! Kilkaset najciekawszych poradników i książek na temat kariery i sukcesu zawodowego czeka na Ciebie na Livro.pl!

W tej kategorii znajdziesz najbardziej motywujące tytuły dla przyszłych przedsiębiorców i szefów świetnie prosperujących firm, które już niebawem pojawią się na rynku! Czego się z nich dowiesz? Jak zostać liderem i co ludzie sukcesu robią jeszcze przed śniadaniem. Jak znaleźć wymarzoną pracę i dlaczego niezwykle ważna podczas rozmowy jest mowa Twojego ciała. A także jak odnieść prawdziwy sukces, zaplanować swoją karierę, a jednocześnie nie spędzać nadgodzin w biurze i doskonale zbalansować pracę i życie rodzinne. Kilkaset interesujących poradników na temat kariery i sukcesu, które z pewnością zmotywują Cię do działania. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy na Livro.pl!

Jeśli zamierzasz już niebawem założyć własną działalność lub zaprojektować start-up – sprawdź także naszą ofertę książek w dziale Biznes, ekonomia i marketing. A po całym dniu pracy zachęcamy do spędzenia wieczoru z dobrą książką, którą z pewnością znajdziesz w kategoriach Nowości, Bestsellery i Literatura.

1-60 z 449

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1-60 z 449

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5