Drogi Kliencie, 1 czerwca Livro.pl połączy się z Empik.com. Dzięki temu będziemy w stanie zaoferować Ci jeszcze szerszą ofertę produktów, lepsze ceny (w tym książki z atrakcyjnymi rabatami), wyższy standard obsługi oraz darmową dostawę w ramach programów Empik Premium oraz Empik Premium Free do salonów Empik, Paczkomatów, Żabek i innych punktów odbioru oraz Kurierem. Zapraszamy!

Książki Kryminał/sensacja

Fascynują Cię historie pełne tajemnic i niewyjaśnionych sekretów? Uwielbiasz skomplikowane i wielowątkowe fabuły, w których autor wodzi Cię za nos? Zaczytujesz się w powieściach detektywistycznych, Twoi ulubieni bohaterowie to policjanci, profilerzy i psycholodzy, a najlepsza fabuła to taka, w której niczego nie możesz się spodziewać? Sprawdź naszą ofertę, w której znajdziesz znakomite powieści kryminalne i książki sensacyjne! Najlepsze pozycje dla fanów tego gatunku – bestsellerowe tytuły i serie wydawnicze, którymi zachwycają się czytelnicy na całym świecie. Kultowe kryminały skandynawskie, europejskie, amerykańskie i polskie najpopularniejszych autorów. Literackie nowości i dobrze znane pozycje, do których wrócisz z ogromną przyjemnością. Kliknij i poznaj pełne akcji powieści sensacyjne lub sięgnij po dobre kryminały i rozpocznij własne śledztwo!

W tej kategorii znajduje się ponad 3 tysiące kryminałów i książek sensacyjnych. Na kochających powieści kryminale czekają tytuły klasyków tego gatunku oraz debiutanckie pozycje pisarzy, którzy właśnie pojawili się na rynku wydawniczym. Każda z nich to gwarancja pasjonującej lektury oraz niewyjaśnionych zdarzeń i skomplikowanych spraw, których rozwikłaniem zajmą się Twoi ulubieni bohaterowie. Znajdziesz tu zarówno książki kryminalne polskich autorów, jak i pisarzy zagranicznych – również skandynawskich, którzy cieszą się ogromnym uznaniem i popularnością na świecie. Miłośnicy dobrej sensacji odkryją natomiast bestsellerowe powieści sensacyjne pełne zwrotów akcji. Wyraziste postaci, pościgi, strzelaniny i wybuchy, a także wartka fabuła i wciągająca narracja – to i wiele więcej czeka na Livro.pl!

Fanom książek z nieco innej półki polecamy kategorie Thriller i horror oraz Literatura obyczajowa . A jeśli masz ochotę odpocząć nieco od trzymających w napięciu opowieści – odwiedź dział Romanse.

1-60 z 2033

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1-60 z 2033

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5