Sensacja, kryminał

Fascynują Cię historie pełne tajemnic i niewyjaśnionych sekretów? Uwielbiasz skomplikowane i wielowątkowe fabuły, w których autor wodzi Cię za nos? Zaczytujesz się w powieściach detektywistycznych, Twoi ulubieni bohaterowie to policjanci, profilerzy i psycholodzy, a najlepsza fabuła to taka, w której niczego nie możesz się spodziewać? Sprawdź naszą ofertę kryminałów i książek sensacyjnych! Najlepsze pozycje dla fanów tego gatunku – bestsellerowe tytuły i serie wydawnicze, którymi zachwycają się czytelnicy na całym świecie. Kultowe kryminały skandynawskie, europejskie, amerykańskie i polskie najpopularniejszych autorów. Literackie nowości i dobrze znane pozycje, do których wrócisz z ogormną przyjemnością. Kliknij i poznaj pełne akcji powieści sensacyjne lub sięgnij po dobry kryminał i rozpocznij własne śledztwo!

W tej kategorii znajduje się ponad 3 tysiące kryminałów i książek sensacyjnych. Na fanów powieści kryminalnych czekają tytuły klasyków tego gatunku oraz debiutanckie pozycje pisarzy, którzy właśnie pojawili się na rynku wydawniczym. Każda z nich to gwarancja pasjonującej lektury oraz niewyjaśnionych zdarzeń i skomplikowanych spraw, których rozwikłaniem zajmą się Twoi ulubieni bohaterowie. Znajdziesz tu zarówno książki polskich autorów, jak i pisarzy zagranicznych – również skandynawskich, którzy cieszą się ogromnym uznaniem i popularnością na świecie. Miłośnicy dobrej sensacji odkryją natomiast bestsellerowe tytuły pełne zwrotów akcji. Wyraziste postaci, pościgi, strzelaniny i wybuchy, a także wartka fabuła i wciągająca narracja – to i wiele więcej czeka na Livro.pl!

Fanom książek z nieco innej półki polecamy kategorie Thriller i horror oraz Literatura obyczajowa. A jeśli masz ochotę odpocząć nieco od trzymających w napięciu opowieści – odwiedź dział Romanse.

Produkty: 3

Produkty: 3