Socjologia

W tej kategorii znajdziesz najciekawsze pozycje książkowe z dziedziny socjologii. Książki odpowiednie zarówno dla studentów i wykładowców, jak i pasjonatów, którzy interesują się naukami humanistycznymi. Dostępne tutaj autorskie wydania oraz opracowania zbiorowe dotyczą socjologii społecznej, socjologii kultury i kulturoznawstwa, a także dziedzin pokrewnych – polityki, religii, filozofii i innych. Ponad 1500 pozycji odpowiedniach zarówno dla osób, które chcą dopiero zapoznać się ze badaniami socjologicznymi, jak i tych, którzy posiadają wiedzę bazową, ale zamierzają specjalizować się w wybranej, węższej dziedzinie. Zebrane w tej kategorii wydawnictwa naukowe i popularno-naukowe to tytuły cenionych badaczy i autorów znanych na całym świecie. Poznaj szeroką ofertę Livro.pl.

W tej kategorii znajdziesz książki naukowe z zakresu socjologii społecznej traktujące o źródłach i mechanizmach przemian zachodzących w narodowościach i mniejszych grupach społecznych, a także ludzkich zachowaniach i trendach, które wyznają. Dostępne są również pozycje na temat zmian o charakterze kulturowym, jak również kulturze sensu stricto – jej głównych i pobocznych nurtów oraz sposobie postrzegania jej przez społeczeństwo. Na Livro.pl odnajdziesz również pozycje dotyczące dziedzin pokrewnych socjologii, które podejmują tematykę zmian i mechanizmów politycznych, wartości i problemów społecznych, religii i wyznań, filozofii, historii czy choćby edukacji i sztuki. Dostępne pozycje to wydawnictwa cenionych specjalistów i badaczy będących autorytetami w swoich dziedzinach. Zebrane w tej kategorii książki to pozycje odpowiednie dla studentów kierunków humanistycznych, nauczycieli i wykładowców, a także wszystkich osób zainteresowanych zmianami, które zachodzą w społeczeństwie.

Książki dotyczące dziedzin pokrewnych znajdują się w kategoriach Psychologia i pedagogika, Filozofia, Historia oraz Prawo. Umysłom ścisłym natomiast polecamy pozycje, które zebraliśmy w działach Nauki ścisłe i medycyna oraz Informatyka.

1-60 z 3768

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1-60 z 3768

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5