Kulturoznawstwo

Najciekawsze pozycje na temat kultury czekają na Ciebie na Livro.pl! W tej kategorii znajdziesz kilkaset starannie wyselekcjonowanych książek z dziedziny kulturoznawstwa – najpopularniejsze pozycje cenionych specjalistów i badaczy, nowości, które właśnie pojawiły się na rynku oraz tytuły najbardziej znanych wydawnictw. Podręczniki dla studentów kierunków humanistycznych, książki popularno-naukowe dla pasjonatów oraz szczegółowe opracowania dla wykładowców i dydaktyków. Na Livro.pl znajdziesz książki dotyczące najróżniejszych zjawisk kultury oraz jej ewolucji na przestrzeni wieków – od czasów starożytnych aż do czasów współczesnych. Pozycje na temat sztuki i wytworów ludzkiej wyobraźni, religijności, relacji zachodzących pomiędzy kulturą, a nauką, a także nowoczesnych mediów i zmian zachodzących obecnie. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy na Livro.pl!
W tej kategorii czeka na Ciebie kilkaset najlepszych tytułów dotyczących kulturoznawstwa, jako szeroko pojmowanej nauki o kulturze. Znajdziesz tu interesujące analizy najróżniejszych zjawisk, eseje, publikacje o charakterze naukowym, a także szczegółowe opracowania podejmujące wąskie dziedziny kulturoznawstwa. Na Livro.pl przygotowaliśmy dla Ciebie zarówno tytuły dotyczące kultury starożytnej, jak i współczesnej – w tym również traktujące o nowoczesnych mediach wykorzystywanych w komunikacji audiowizualnej czy zmian dotyczących postrzegania płci. Pozycje odpowiednie dla studentów kulturoznawstwa i kierunków pokrewnych, a także fascynujące książki dla pasjonatów i hobbystów. Sprawdź, co czeka na Ciebie na Livro.pl!
Tych, którzy chcą poszerzać swoją wiedzę z zakresu nauk humanistycznych, zapraszamy także do kategorii Filozofia, Historia i Sztuka. Miłośników reportaży traktujących o obcych kulturach i najbardziej egzotycznych miejscach zachęcamy natomiast do odwiedzin w dziale Literatura faktu.

1-60 z 2044

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1-60 z 2044

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5