Socjologia kultury

Na Livro.pl znajdziesz najciekawsze książki na temat socjologii kultury. W tej kategorii czekają na Ciebie pozycje przydatne studentom socjologii, kulturoznawstwa, antropologii i innych kierunków humanistycznych, a także wydawnictwa popularno-naukowe dla pasjonatów, którzy chcą poszerzać swoją wiedzę. Pozycje znanych i cenionych badaczy, tytuły podejmujące tematykę aktualnych zjawisk zachodzących w społeczeństwie i kulturze oraz najpopularniejsze tomy, które powinien poznać każdy humanista. Na Livro.pl znajdziesz książki, dzięki którym dowiesz się wszystkiego na temat tożsamości kulturowej, relacji kultury i ekonomii, znaczenia mediów tradycyjnych i nowoczesnych oraz najbardziej zaskakujących zjawisk we współczesnej popkulturze. Zobacz, co czeka na Ciebie na Livro.pl!

W naszej ofercie znajdziesz kilkaset niezwykle ciekawych książek na temat socjologii kultury – dziedziny nauki, która analizuje zmiany kulturowe z perspektywy człowieka i społeczeństwa. Czekają tu na Ciebie pozycje dotyczące sposobu postrzegania płci w najróżniejszych kulturach na świecie, tożsamości kulturowej, działań obywatelskich oraz bliskich relacji kulturoznawstwa z innymi kierunkami. Na Livro.pl wybraliśmy dla Ciebie także tytuły, dzięki którym dowiesz się wszystkiego na temat mediów tradycyjnych i nowoczesnych oraz najpopularniejszych zjawisk we współczesnej popkulturze – zarówno polskiej, europejskiej, jak i amerykańskiej. Sprawdź, co znajdziesz w ofercie Livro.pl!

Tych, których interesują najbardziej egzotyczne kultury świata zapraszamy także do działów Literatura faktu oraz Turystyka i podróże. Miłośników powieści fabularnych zachęcamy natomiast do wizyty w kategoriach Literatura, Bestsellery i Nowości.

1-60 z 363

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1-60 z 363

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5