Bieganie, Lekkoatletyka

Biegasz każdego poranka, a dzień bez treningu to dzień stracony? Chcesz przygotować się do maratonu i zająć pierwsze miejsce na podium? Na Livro.pl znajdziesz najciekawsze książki na temat biegania i lekkoatletyki, które pomogą Ci zaplanować odpowiedni trening bez względu na to, jaki cel stawiasz przed sobą. Niezwykle motywujące poradniki dla początkujących biegaczy, jak i pełne wiedzy i ciekawych informacji opracowania dla zaawansowanych, którzy mają za sobą już ogromną liczbę przebiegniętych kilometrów. Czekają tu na Ciebie książki dotyczące biegania przełajowego, biegów długodystansowych, a także treningu do maratonu i triatlonu. Mnóstwo najciekawszych tytułów, które muszą znaleźć się na Twojej półce, jeśli chcesz rozpocząć swoją przygodę z bieganiem! Zobacz, co czeka na Ciebie na Livro.pl!

W tej kategorii znajdziesz książki na temat biegania i treningu lekkoatletycznego. Pozycje odpowiednie zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych sportowców, którzy chcą zwiększać swoje możliwości i przesunąć granice wytrzymałości. Tytuły, dzięki którym dowiesz się wszystkiego o planowaniu treningu, ćwiczeniach, rozciąganiu, bieganiu na krótkich i długich dystansach, a także odpowiednim obuwiu do biegania po asfalcie i biegów przełajowych. Ilustrowane poradniki najpopularniejszych trenerów oraz publikacje znanych wydawnictw sportowych, dzięki którym poprawisz swoją efektywność i już niebawem sięgniesz po medal! Sprawdź, co czeka na Ciebie w naszej ofercie na Livro.pl!

Przypominamy, że po wymagającym treningu mięśnie muszą otrzymać chwilę wytchnienia, a najprzyjemniejszy relaks to relaks z książką w dłoni. Najciekawsze pozycje z najróżniejszych gatunków czekają na Ciebie w działach Nowości, Bestsellery i Literatura!

1-60 z 74

Strona:
  1. 1
  2. 2

1-60 z 74

Strona:
  1. 1
  2. 2