Fitness, joga

Chcesz pozbyć się kilku zbędnych kilogramów i zadbać o swoją sylwetkę? Nie wiesz jak rozpocząć treningi i gdzie szukać motywacji, by codziennie ćwiczyć na siłowni? A może pasjonujesz się kulturą Wschodu i chcesz zgłębić tajniki jogi? Zobacz, co czeka na Ciebie na Livro.pl! W tej kategorii przygotowaliśmy dla Ciebie najciekawsze książki na temat fitnessu i jogi. Zajdziesz tu inspirujące poradniki, wydawnictwa motywacyjne, kompendia wiedzy na temat treningu na siłowni i w domu oraz wszystko, co musi się znaleźć na Twojej półce, jeśli tylko chcesz być fit i prowadzić zdrowe życie! Najlepsze pozycje, które dodadzą Ci energii i zachęcą do regularnych ćwiczeń! Zobacz, co dla Ciebie wybraliśmy na Livro.pl!

W tej kategorii czekają na Ciebie niezwykle inspirujące książki najpopularniejszych trenerek personalnych i autorek blogów o zdrowym stylu życia. Znajdziesz tu bestsellerowe poradniki Ewy Chodakowskiej i Anny Lewandowskiej, tytuły napisane przez znane celebrytki, a także pełne ciekawych informacji kompendia wiedzy opracowane przez ekspertów na co dzień zajmujących się trenowaniem i zdrowym odżywianiem. Całe mnóstwo motywacji, sposoby na efektywne treningi, porady dotyczące poprawnego wykonywania ćwiczeń i dużo pomysłów na to, jak odwiedzić siłownię nawet podczas najbardziej zapracowanego dnia. Sprawdź, co czeka na Ciebie na Livro.pl!

A po bardzo męczącym treningu zachęcamy do spędzenia relaksującego wieczoru z dobrą książką w dłoni. Najciekawsze tytuły z najróżniejszych gatunków czekają na Ciebie w działach Bestsellery, Nowości i Literatura!

1-60 z 91

Strona:
  1. 1
  2. 2

1-60 z 91

Strona:
  1. 1
  2. 2