Inne

Marzysz o karierze sportowca? Twoim hobby są najróżniejsze dyscypliny? Trenujesz triatlon, uwielbiasz grać w golfa, a w weekend planujesz survivalową wyprawę w góry? W takim razie ta kategoria jest właśnie dla Ciebie! Na Livro.pl czekają na Ciebie najciekawsze poradniki dotyczące najróżniejszych dyscyplin i form aktywności sportowej. Znajdziesz tu książki pełne ciekawych informacji i porad dotyczących treningu rowerowego, ekstremalnych wyzwań kondycyjnych, ćwiczeń na siłowni, sportów wodnych, łowiectwa, a także spacerów z nordic walking i gry w szachy. Kilkaset inspirujących poradników dla miłośników najróżniejszych gier, zabaw i sportów – od spokojnych rozrywek aż po najbardziej wymagające aktywności. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy i zobacz, co musi znaleźć się na Twojej półce!
W tej kategorii czekają na Ciebie najciekawsze poradniki sportowe na temat trenowania najróżniejszych dyscyplin. Znajdziesz tu książki dla miłośników kolarstwa, wycieczek, wspinaczki wysokogórskiej, treningu na siłowni z ciężarami lub ciężarem własnego ciała, a także fanów survivalu, boksu, a nawet szachów i gier zespołowych. Pełne wiedzy i ciekawostek książki, które być może okażą się dla Ciebie inspiracją do tego, by swój trening rozpocząć już dziś! Na Livro.pl przygotowaliśmy dla Ciebie tytuły stworzone przez zawodowych sportowców, trenerów i specjalistów takich, jak Władysław Kozakiewicz, Bear Grylls, Beata Sadowska i wielu innych. Zobacz, co czeka na Ciebie w naszej ofercie!
Tych, którzy poszukują poradników z nieco innych dziedzin, zapraszamy także do działów Kuchnia i diety, Poradniki oraz Rozwój osobisty i motywacja. Miłośników dobrej literatury zachęcamy natomiast do odwiedzin w kategoriach Bestsellery i Nowości, gdzie czekają tysiące najlepszych tytułów, najlepiej sprzedających się książek oraz gorących hitów!

1-60 z 275

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1-60 z 275

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5