Sporty wodne

Marzysz o wielkiej podróży dookoła świata? Chcesz przepłynąć wszystkie oceany lub surfować na najwyższych falach? A może masz ochotę na rejs wzdłuż rajskich wybrzeży najbardziej egzotycznych wysp? Dowiedz się więcej na temat sportów wodnych i żeglowania na Livro.pl! W naszej bogatej ofercie znajdziesz świetnie wydane książki pełne inspirujących porad, ciekawej wiedzy i zdjęć. Czekają tu na Ciebie pozycje dotyczące żeglowania zarówno po niewielkich zbiornikach, jak i na otwartych wodach, nawigacji, planowania rejsów oraz przygotowania do egzaminów na najróżniejszych poziomach. W tej kategorii znajdziesz także książki dotyczące sportów wodnych – surfowania, nurkowania oraz wielu innych, które kochają miłośnicy adrenaliny. Sprawdź, co czeka na Ciebie na Livro.pl!
W naszej ofercie wybraliśmy dla Ciebie najciekawsze pozycje na temat sportów wodnych. Znajdziesz tu książki dotyczące żeglowania, które świetnie sprawdzą się w przypadku początkujących i z pewnością spodobają się doświadczonym wilkom morskim. Dzięki nim dowiesz się, jak przygotować się do rejsu, w jaki sposób należy manewrować jachtem, co powinno znaleźć się w vademecum skipera oraz jak odpowiednio nawigować. Na Livro.pl czekają na Ciebie także książki dotyczące nurkowania w masce oraz z pełnym ekwipunkiem, poradniki na temat pływania, tytuły dla miłośników wodnych sportów ekstremalnych, a także publikacje dotyczące pierwszej pomocy oraz bezpieczeństwa na morzu. Wszystko, co musisz wiedzieć o sportach wodnych, znajdziesz na Livro.pl!
Tych, którzy planują właśnie swoją podróż do najbardziej egzotycznych zakątków świata, zapraszamy także do działu Turystyka i podróże, gdzie czekają najciekawsze przewodniki, mapy i książki turystyczne.

Produkty: 48

Produkty: 48