Sztuki walki

Wiesz, że wschodnie sztuki walki to nie tylko siła, ale i filozofia? Chcesz nauczyć się krav magi? A może od lat trenujesz na ringu i zamierzasz podnieść swoje umiejętności? Na Livro.pl znajdziesz najciekawsze poradniki na temat sztuk walk z całego świata! W naszej bogatej ofercie czekają na Ciebie poradniki dotyczące karate, bujutsu budo, bushido, walki wręcz, taekwondo, capoeiry oraz wielu, wielu innych technik samoobrony i sztuk walk. Pełne ciekawej wiedzy i inspirujących zdjęć książki, dzięki którym krok po kroku dowiesz się wszystkiego na temat odpowiedniej postawy, skutecznego treningu, sposobów wyprowadzania ciosu oraz obrony. Zobacz, co musi znaleźć się w Twojej treningowej torbie, jeśli zamierzasz zgłębiać tajniki sztuk walk! Sprawdź, co przygotowaliśmy dla Ciebie na Livro.pl!
W tej kategorii znajdziesz najciekawsze poradniki dotyczące najróżniejszych sztuk walk. Czekają tu na Ciebie książki na temat karate i jego odmian, taekwondo i innych, wschodnich sztuk, a także pozycje traktujące o technikach samoobrony i sztukach pochodzących z odległych zakątków świata – w tym obydwu Ameryk i Izraela. Praktyczne publikacje pełne porad, dzięki którym dowiesz się, jak zacząć trening, w jaki sposób poprawiać swoją siłę, szybkość i koncentrację, jak skutecznie się bronić oraz jak zamienić sztukę walki w życiową filozofię. Sprawdź, co czeka na Ciebie w naszej ofercie i wybierz książki odpowiednie dla siebie!
Tych zaś, którzy chcą poznać kolebki sztuk walk i zrozumieć ich filozofię, zapraszamy także do działów Turystyka i podróże oraz Literatura faktu, gdzie czekają przewodniki oraz fascynujące reportaże o najdalszych zakątkach świata.

Produkty: 25

Produkty: 25