Sztuka

Interesujesz się szeroko pojętą sztuką? Pasjonuje Cię fotografia, malarstwo, rysunek lub rzeźba? A może Twoją pasją są nowoczesne formy wyrazu artystycznego? Poznaj naszą ofertę książek na temat sztuki i jej historii! Na Livro.pl znajdziesz rzetelne opracowania naukowe, przepięknie ilustrowane wydawnictwa oraz autorskie pozycje na temat każdej z jej dziedzin. Odkryjesz tajemnice dzieł powstałych wiele wieków temu oraz poznasz sekrety filmu, radia, telewizji i sztuki użytkowej. W naszej ofercie dostępne są również książki o muzyce, teatrze i tańcu. Znajdziesz tu publikacje dedykowane atchitektom, historykom sztuki, studentom kierunków artystycznych i wszystkim kreatywnym umysłom. Kliknij i sprawdź najlepsze wydawnictwa na temat sztuki na Livro.pl Eviva l’arte!

W tej kategorii odnajdziesz książki o sztuce, które z pewnością przydadzą się zarówno uczniom i studentom szkół artystycznych, jak i wszystkim pasjonatom zainteresowanym kreacją i twórczymi formami wyrazu. Starannie wyselekcjonowane tytuły cenionych artystów, badaczy i krytyków, a także opracowania zbiorowe pełne rzetelnych informacji i wiedzy. Na Livro.pl znajdziesz książki na temat sztuki użytkowej, a także jej najpopularniejszych dziedzin – malarstwa, rysunku, rzeźby i grafiki. Odkryjesz także nowoczesne formy wyrazu, które dzięki technologii znalazły swoje zastosowanie w radiu, telewizji i kinematografii. Poznasz historię sztuki, a także dokładne opracowania na temat teatru, muzyki i tańca. W tej kategorii dostępne są również pozycje dla nauczycieli i wykładowców, którzy poszukują atrakcyjnych kompendiów wiedzy na temat stylów i epok w sztuce.

Jeśli masz ochotę rozwinąć swoje artystyczne pasje, zachęcamy do odwiedzenia kategorii Poradniki, gdzie znajdziesz całe mnóstwo interesujących i niezwykle inspirujących pozycji ułatwiających rozpoczęcie przygody ze sztuką. Zainteresowanym życiorysami ulubionych atystów polecamy natomiast dział Biografie.

1-60 z 2410

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1-60 z 2410

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5