Malarstwo, rysunek, grafika, rzeźba

Pasjonuje Cię sztuka? Kochasz odwiedzać muzea i sławne galerie, by oglądać największe dzieła w historii? A może interesujesz się sztuką współczesną i artystami takimi, jak Banksy? Na Livro.pl czekają na Ciebie najciekawsze książki na temat sztuki! W tej kategorii znajdziesz publikacje dotyczące malarstwa, rysunku, grafiki, rzeźby oraz współczesnej sztuki ulicznej. Kilkaset starannie wyselekcjonowanych pozycji autorstwa znanych i cenionych specjalistów, krytyków i badaczy, tytuły o charakterze naukowym i popularno-naukowym, a także eseje, które poddają refleksyjnej analizie najważniejsze dzieła. Ciekawe książki o sztuce pełne zaskakujących wiadomości i przepięknych reprodukcji, dzięki którym zwiedzisz największe muzea i galerie bez opuszczania wygodnego fotela. Sprawdź!
Na Livro.pl przygotowaliśmy kilkaset książek o sztuce specjalnie dla pasjonatów, którzy interesują się malarstwem, rysunkiem, rzeźbą oraz współczesnymi formami wyrazu. Znajdziesz tu także pozycje odpowiednie dla studentów kierunków artystycznych oraz opracowania, analizy, komentarze i eseje, które poszerzą Twoje horyzonty. Dzięki nim poznasz największe dzieła w historii sztuki, dowiesz się więcej o swoich ulubionych artystach, zrozumiesz to, w jaki sposób kształtowały się nurty w sztuce oraz odkryjesz największe sekrety sławnych obrazów i rzeźb. Wyjątkowe wydawnictwa, ilustrowane albumy i wiele, wiele więcej – wszystko, co powinno znaleźć się na Twojej półce, jeśli pasjonuje Cię sztuka!
Tych zaś, którzy poszukują jeszcze więcej informacji na temat swoich ulubionych artystów, zapraszamy do działu Biografie. Jeśli natomiast planujesz podróż po całej Europie, by zobaczyć największe muzea i galerie – koniecznie odwiedź kategorię Turystyka i podróże!

1-60 z 358

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1-60 z 358

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5