Thriller, horror

Przerażające opowieści, które bezlitośnie wgniatają w fotel? Historie, które mrożą krew w żyłach i powodują dreszcze? To i jeszcze więcej na Livro.pl. Poznaj naszą ofertę najlepszych książek grozy – thrillery i horrory bestsellerowych autorów, których pokochali czytelnicy na całym świecie. W tej kategorii znajdziesz wciągające i trzymające od początku do końca powieści pełne tajemniczych zdarzeń, niewyjaśnionych sekretów, zjawisk paranormalnych i strachu, który będzie towarzyszył Ci na każdej stronie. Tytuły tylko dla ludzi o mocnych nerwach! Najnowsze pozycje i kultowe wydawnictwa mistrzów grozy. Thrillery psychologiczne i horrory nagradzane prestiżowymi nagrodami. Kliknij… jeśli lubisz się bać!

W tej kategorii znajdziesz powieści bestsellerowych autorów literatury grozy – Stephena Kinga, Harlana Cobena, Jacka Ketchuma i Jonathana Kellermana. Zebraliśmy tu najpopularniejsze historie mrożące krew w żyłach oraz nowości literackie, które z pewnością Cię przerażą. Odkryjesz wciągające fabuły pełne zaskakujących zwrotów akcji i opowieści, w których nic nie jest takie, jakie może wydawać się na początku. Czekają na Ciebie wyraziści i skomplikowani bohaterowie, którzy aż do końca nie zdradzą Ci wszystkich swoich sekretów. Każdy z dostepnych tu tytułów to gwarancja pasjonującej lektury z kapitalną narracją, która podziała na Twoją wyobraźnię lepiej niż film! Czy czujesz już strach czekający na Ciebie tuż za rogiem?

Fanom równie wciągających opowieści dedykujemy także kategorię Kryminał i sensacja. Jeśli jednak wolisz nieco bardziej emocjonalne historie – zapraszamy do działów Romanse oraz Literatura obyczajowa.

1-60 z 3619

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1-60 z 3619

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5