Horror i literatura grozy

Uwielbiasz, gdy podczas lektury krew zastyga w Twoich żyłach, a włos jeży się na głowie? Lubisz czuć ten niepokój, gdy wiesz, że to, co najgorsze czai się tuż za rogiem? Poszukujesz przerażających tytułów, od których nie sposób się oderwać od początku aż do ostatniej strony? Sprawdź, co czeka na Ciebie na Livro.pl! W tej kategorii znajdziesz najlepsze horrory, które musisz przeczytać! Kultowe serie wydawnicze, bestsellerowe tytuły, które nie opuszczają pierwszych miejsc światowych list sprzedaży, książki klasyków tego gatunku takich, jak Stephen King oraz zaskakujące debiuty i gorące jeszcze nowości! Wciągające fabuły pełne grozy, fascynujące kreacje bohaterów, przerażające zwroty akcji i wszystko, co kochają fani horrorów na całym świecie czeka na Ciebie na Livro.pl! Zobacz, co dla Ciebie przygotowaliśmy i wybierz najlepsze tytuły dla siebie!
W tej kategorii znajdziesz kilkaset najciekawszych horrorów polskich i zagranicznych autorów. Czekają tu na Ciebie książki takich klasyków, jak Stephen King czy Howard P. Lovecraft, kontynuacje najlepszych cykli i serii, nowości z gorącymi jeszcze okładkami oraz najlepsze debiuty tego roku. Mrożące krew w żyłach fabuły, które sprawią, że nie zaśniesz tej nocy, bohaterowie, których po prostu strach się bać i narracja, od której nie sposób się oderwać! Na Livro.pl czekają na Ciebie także książki, które doczekały się swoich ekranizacji oraz tytuły, które stały inspiracją dla wielu twórców seriali oglądanych przez miliony widzów na całym świecie. Sprawdź, co znajdziesz w naszej ofercie!
Miłośników równie fascynujących fabuł, od których trudno się oderwać, zapraszamy także do działu Sensacja i kryminał. Fanów innych gatunków zachęcamy natomiast do odwiedzin w działach Nowości, Bestsellery i Literatura, gdzie czekają tysiące najlepszych powieści.

1-60 z 289

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1-60 z 289

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5