Turystyka i podróże

Wyrusz na drugi koniec świata razem z Livro.pl! Zasmakuj przygody, zwiedź najpiękniejsze miasta na kuli ziemskiej, odkryj sekrety odległych i nieznanych kultur lub… poznaj tajemnice naszego kraju. W naszej ofercie znajdziesz starannie wyselekcjonowane przewodniki, mapy, atlasy oraz książki tematyczne traktujące o popularnych regionach turstycznych. Przepięknie ilustrowane wydawnictwa najpopularniejszych autorów i wydawnictw. Publikacje okraszone zapierającymi dech w piersiach fotografiami. Wygodne i praktyczne mini-wydania oraz książki dla prawdziwych pasjonatów, którzy marzą o wielkiej wyprawie niczym Indiana Jones! Pakuj swój plecak i ruszajmy!

W kategorii Turystyka i podróże odnajdziesz książki przydatne osobom, które kochają wielkie wyprawy i chcą zwiedzać świat. Szczegółowe przewodniki po najpopularniejszych kierunkach turystycznych – takich metropoliach, jak Nowy Jork, Londyn, Rzym, Berlin czy Barcelona oraz najpiękniejszych miastach i sławnych regionach. Dzięki nim bez trudu odkryjesz tajemnice historii i kultury danego miejsca, a także dowiesz się, gdzie warto zjeść przysmaki lokalnej kuchni i dobrze się zabawić. W tej kategorii czekają na Ciebie także precyzyjnie wykonane mapy i atlasy – nieoceniona pomoc dla wszystkich kierowców, gdy nawigacja zawiedzie oraz propozycja dla tych, którzy kochają podróżować także w wyobraźni, by inspirować się do nowych wypraw. Zebraliśmy dla Ciebie także interesujące wydawnictwa naukowe i popularno-naukowe skupione na konkretnych regionach, które zasługują na dużo uwagi. To książki dla studentów turystyki i geografii, a także pasjonatów, którzy kochają poznawać miejsca nim jeszcze się do nich wybiorą.

Jeśli zamierzasz wybrać się w wielką podróż dookoła świata lub przynajmniej na krótkie na wakacje na jednej z rajskich plaż – zachęcamy do odwiedzenia kategorii Nauka języków. Pamiętaj także, że podczas urlopu warto mieć zawsze przy sobą dobrą książkę. Te czekają na Ciebie w dziale Literatura.

1-60 z 4697

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

1-60 z 4697

Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5