Życie z chorobą, uzależnienia

O zdrowie trzeba się troszczyć i to najlepiej codziennie. Nikt o Ciebie nie zadba lepiej – dlatego musisz wziąć sprawy w swoje ręce. Tylko Ty wiesz, co dla Ciebie jest najlepsze – pamiętaj o tym! Wybierz więc z szerokiej oferty naszego sklepu książki dla chorych, które zawierają pożyteczną wiedzę z zakresu medycyny oraz związaną z dolegliwościami życia codziennego. To bogata oferta literatury z zakresu chorób, ale też niepozornych objawów, które mogą okazać się uzależnieniami.

Książki dla chorych – wszystko, co musisz wiedzieć

Kategoria książki dla chorych to oferta skierowana dla osób zmagających się z różnymi chorobami. Znajdziesz w niej literaturę dotyczącą wszelkiego rodzaju dolegliwości. Poradnik dla chorych zawiera wskazówki i propozycje radzenia sobie z bólem i podpowiada, które metody leczenia są najskuteczniejsze oraz z jakimi objawami możesz mieć do czynienia w przyszłości. Książki o refluksie żołądka, chorobie Parkinsona, Hashimoto i stwardnieniu rozsianym to tylko część propozycji, którą posiada w swojej ofercie Livro!

W bogatym asortymencie znajdziesz także książki o uzależnieniach. To problem, o którym mówi się coraz częściej, jednak wiedza na ten temat wciąż nie jest wystarczająca. Niepozorne objawy mogą być przyczyną poważnych zaburzeń, z którymi walka w późniejszym stadium może okazać się żmudna i trudna. Przewodnik uzależnienie to kompendium wiedzy na temat alkoholizmu, zakupoholizmu, lub nawet uzależnień od sera. Przewodnik uzależnienie zawiera wskazówki dotyczące powrotu do zdrowia, często opisane na podstawie prywatnych doświadczeń autorów.

Książki o uzależnieniach to sprawdzona pomoc

Poradnik dla chorych nie musi być kierowany bezpośrednio do osób zmagających się z problemami. To także doskonała dawka wiedzy dla ich bliskich. Często niespodziewane choroby czy uzależniania prowadzą do kryzysów w rodzinie. Powiązane z nimi osoby nie wiedzą, jak poradzić sobie z nową sytuacją, a przede wszystkim w jaki sposób udzielić pomocy. W takiej sytuacji warto być odpowiednio przygotowanym – wybierz zatem odpowiednie książki o uzależnieniach ze strony i pomagaj najbliższym!

1-60 z 120

Strona:
  1. 1
  2. 2

1-60 z 120

Strona:
  1. 1
  2. 2