Leksykon rozliczeń w handlu zagranicznym

(okładka miękka, książki)
Autor: Kapusta Piotr
Liczba stron: 114
Data premiery: 18-09-2012
Wydawca: Dr Lex

Dostępność: Dostępny | Wysyłamy w 24 godziny

Normalna cena:
55,00 zł
Special Price 23,49 zł
- +
LUB

Opis

Leksykon rozliczeń w handlu zagranicznym zawiera ponad 400 haseł z zakresu szeroko rozumianych rozliczeń stosowanych w obrocie towarowym z zagranicą. Pozycja ta adresowana jest do szerokiego kręgu czytelników, w tym szczególnie do osób dokonujących importu i eksportu towarów i usług, spedytorów, przewoźników, bankowców, ubezpieczycieli, tłumaczy, lektorów, prawników, studentów ekonomii.


Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Dodatkowe informacje

Autor Kapusta Piotr
Nazwa Leksykon rozliczeń w handlu zagranicznym
Liczba stron 114
Data premiery 18-09-2012
Wydawca Dr Lex
Oprawa miękka
ean 9788361448938
Numer wydania I
Język wydania polski
Język oryginału polski
Forma książka

Opinie

Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Leksykon rozliczeń w handlu zagranicznym

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Ocena
  • Limit znaków:

Dostawa

Koszty dostawy:

Zamówienie do 149 zł

DostawaPłatność onlinePłatność
przy odbiorze*
Punkt odbioru 0,00 zł -
Pocztex Kurier 48 4,99 zł 7,99 zł
Kurier 8,99 zł 10,99 zł
Paczkomaty Inpost 24/7 7,99 zł -

Zamówienie powyżej 149 zł

DostawaPłatność onlinePłatność
przy odbiorze*
Punkt odbioru 0,00 zł -
Pocztex Kurier 48 0,00 zł 5,99 zł
Kurier 0,00 zł 5,99 zł
Paczkomaty Inpost 24/7 0,00 zł -

*Płatność przy odbiorze dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

Autor

Piotr Kapusta jest doktorem nauk prawnych oraz autorem licznych publikacji z zakresu prawa międzynarodowego, prawa pracy i ubezpieczeń społecznych. Publikuje również słowniki z biznesowej, księgowej i podatkowej terminologii polsko-angielskiej, polsko-niemieckiej i polsko-rosyjskiej. Autor ukończył studia prawnicze na Uniwersytecie Wrocławskim. Jest również absolwentem Szkoły Prawa Niemieckiego oraz magistrem filologii germańskiej o specjalności translatorskiej. Podejmuje zatrudnienie jako radca prawny, a także kierownik oraz adiunkt na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Zielonogórskiego. Poza tym jest wykładowcą przedmiotów prawnych na Uniwersytecie Humboldta w Berlinie, Uniwersytecie Zielonogórskim oraz w Wyższej Szkole Prawa im. Heleny Chodkowskiej we Wrocławiu.


Liczne słowniki i leksykony opublikowane przez Piotra Kapustę pozwalają poznać i zrozumieć trudną terminologię oraz skomplikowane zagadnienia prawa międzynarodowego. W swoich książkach autor porusza problematykę z takich obszarów jak m.in. makroekonomia, mikroekonomia, marketing, finanse, transport i spedycja czy handel zagraniczny. Przybliża również czytelnikowi tematykę podatków, ubezpieczeń, międzynarodowych standardów rachunkowości, ceł i wielu innych obszarów biznesowych. Doktor Piotr Kapusta swoje opracowania kieruje między innymi do spedytorów, księgowych, przewoźników oraz osób podejmujących zatrudnienie w obszarze handlu zagranicznego. Jego książki są również pomocne dla pracowników naukowych, tłumaczy oraz studentów prawa i ekonomii.