Lew. Kruger. Tom 3

(płyta kompaktowa CD, audiobooki)
Data premiery: 19-10-2017
Wydawca: Heraclon International,Wydawnictwo Zysk i S-ka
Seria: Kruger

Dostępność: Dostępny | Wysyłamy w 24 godziny

Normalna cena:
29,90 zł
Special Price 21,49 zł
- +
LUB

Opis

Stworzono go, by zadziwiał Świat, lecz on ten Świat postanowił podbić. Inteligentny, bezwzględny, drapieżny. Złodziej. Doskonale przystosowany do czasów, w których przyszło mu żyć. Dostawszy się w ręce Czeka, Krüger unika śmierci tylko za cenę wyrzeczenia się ideałów. Musi współpracować, by przeżyć. Nie porzuca jednak myśli o uwolnieniu siostry z rąk śmiertelnego wroga – Iwana Piotrowicza Kolcowa, który wciąż wyprzedza go o krok...

W sierpniu 1920 roku, w kluczowej fazie Bitwy Warszawskiej, jeden z nich stara się przeniknąć tajemnice polskiego Sztabu Generalnego. Drugi – udowodnić, że jest odważnym, ideowym żołnierzem. Obaj, by odzyskać szacunek do samych siebie, muszą uporać się z własną przeszłością.

"Krüger. Lew" to trzeci tom czterotomowego cyklu o Wilhelmie Krügerze, lwowskim złodzieju wplątanym w tryby wielkiej historii u zarania niepodległości II Rzeczpospolitej.


Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Dodatkowe informacje

Autor Ciszewski Marcin
Nazwa Lew. Kruger. Tom 3
Data premiery 19-10-2017
Wydawca Heraclon International,Wydawnictwo Zysk i S-ka
Seria Kruger
Lektor Łukomski Jarosław
ean 9788379279791
Numer wydania I
Język wydania polski
Język oryginału polski
Forma płyta kompaktowa CD

Opinie

Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Lew. Kruger. Tom 3

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Ocena
  • Limit znaków:

Dostawa

Koszty dostawy:

Zamówienie do 199 zł

DostawaPłatność onlinePłatność
przy odbiorze*
Punkt odbioru 0,00 zł -
Paczkomaty Inpost 24/7 7,99 zł -
Pocztex Kurier 48 4,99 zł 7,99 zł
Kurier 9,99 zł 12,99 zł

Zamówienie powyżej 199 zł

DostawaPłatność onlinePłatność
przy odbiorze*
Punkt odbioru 0,00 zł -
Paczkomaty Inpost 24/7 0,00 zł -
Pocztex Kurier 48 0,00 zł 3,99 zł
Kurier 0,00 zł 8,99 zł

*Płatność przy odbiorze dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

Autor

Marcin Ciszewski przyszedł na świat 28 września 1963 roku w Warszawie. Polski autor bestsellerowych książek sensacyjnych z elementami kryminału, policyjnego thrilleru oraz science fiction. Ukończył studia historyczne na Uniwersytecie Warszawskim. Swoją karierę zawodową rozpoczął od pracy dziennikarza muzycznego w Programie Trzecim Polskiego Radia. Był również członkiem kilku zespołów muzycznych – zajmował się pisaniem tekstów, komponowaniem muzyki oraz śpiewaniem. Podejmował także pracę na stanowiskach kierowniczych w firmach deweloperskich działających na międzynarodową skalę. Do jego pasji należy narciarstwo alpejskie, boks tajski oraz taekwondo. Swój debiut literacki Marcin Ciszewski zaliczył w 2008 roku, kiedy opublikował powieść pt. „www.1939.com.pl”. Jest to pierwsza część bestsellerowego cyklu „WWW”, który opowiada o przebiegu kampanii wrześniowej z 1939 roku. Bitwy rozgrywające się w jej ramach są głównym tematem twórczości autora. W swoich książkach przedstawia szczegółowy przebieg tamtejszych wydarzeń. Próbuje odpowiedzieć na pytanie o to, dlaczego polska armia poniosła tak sromotną klęskę i czy możliwy był inny przebieg wydarzeń. Powieści w ramach cyklu „WWW” ukazują wykorzystanie nowoczesnych technologii militarnych w walkach zbrojnych z czasów II wojny światowej. Bohaterowie książek Ciszewskiego przenoszą się w czasie za pomocą wehikułu do 1938 roku i trafiają w samo centrum wydarzeń na froncie wojennym. Marcin Ciszewski jest także autorem thrillerów policyjnych. Są w nich obecne takie wątki jak zamachy terrorystyczne, katastrofy meteorologiczne czy wielowymiarowe intrygi polityczne. Autor prezentuje w swoich powieściach wiarygodny przebieg wydarzeń, a także kulisy pracy policji oraz antyterrorystycznych agencji rządowych. Pisanie każdej książki poprzedza gruntowną analizą danych źródłowych oraz rozmowami z ekspertami. W mistrzowski sposób ukazuje emocje przeżywane przez funkcjonariuszy oraz przestępców. Pochyla się również nad motywem poświęcenia, cierpienia oraz sensu życia człowieka. Fabułę swoich książek osadza w prawdziwym kontekście historycznym.