Mandale owocowe i warzywne

(okładka miękka, książki)
Liczba stron: 32
Data premiery: 04-02-2016
Wydawca: Niko

Dostępność: Dostępny | Wysyłamy w 24 godziny

Normalna cena:
5,90 zł
Special Price 4,49 zł
- +
LUB

Opis

Proponowana książka "Mandale owocowe i warzywne" ma na celu pobudzenie twórczego myślenia dziecka oraz doskonalenie jego aktywności.

Rysowanie mandali umożliwia kształcenie zdolności manualnych, ułatwia koncentrację uwagi, sprzyja wytrwałości i konsekwencji podczas wykonywanej pracy. Ponadto, poprzez skojarzenie litery z rysunkiem oraz wielokrotne jej pokolorowanie i napisanie, dziecko z łatwością zapamięta jej kształt. Tematyka mandali jest bliska dzieciom. Kolorując je dziecko utrwala nazwy owoców i warzyw rosnących w naszym kraju oraz poznaje owoce egzotyczne.

Książkę można wykorzystać zarówno do samodzielnej zabawy w domu jak i do pracy w szkole, w czasie poznawania i utrwalania liter.


Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Dodatkowe informacje

Autor Kozikowska Monika
Nazwa Mandale owocowe i warzywne
Liczba stron 32
Data premiery 04-02-2016
Wydawca Niko
Płeć chłopiec / dziewczynka
Oprawa miękka
ean 9788364077197
Numer wydania I
Język wydania polski
Język oryginału polski
Rok wydania 2016
Forma książka
Przedział wiekowy 3-4 lata
Od ilu lat 3+

Opinie

Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Mandale owocowe i warzywne

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Ocena
  • Limit znaków:

Dostawa

Koszty dostawy:

Zamówienie do 149 zł

DostawaPłatność onlinePłatność
przy odbiorze*
Punkt odbioru 0,00 zł -
Pocztex Kurier 48 4,99 zł 7,99 zł
Kurier 8,99 zł 10,99 zł
Paczkomaty Inpost 24/7 7,99 zł -

Zamówienie powyżej 149 zł

DostawaPłatność onlinePłatność
przy odbiorze*
Punkt odbioru 0,00 zł -
Pocztex Kurier 48 0,00 zł 5,99 zł
Kurier 0,00 zł 5,99 zł
Paczkomaty Inpost 24/7 0,00 zł -

*Płatność przy odbiorze dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

Autor

Monika Kozikowska to polska nauczycielka wychowania wczesnoszkolnego. Pracownik Szkoły Podstawowej nr 1 im. papieża Jana Pawła II w Łapach oraz Szkoły Podstawowej nr 4 w Łomży. Autorka licznych materiałów edukacyjnych dla dzieci klas 1-3, zgodnych z aktualną podstawą programową Ministerstwa Edukacji Narodowej. Znana z popularnej serii „Kangurek Niko i zadania matematyczne”, przygotowującej najmłodszych do udziału w szkolnych konkursach oraz międzyszkolnych olimpiadach matematycznych. Monika Kozikowska jest także autorką testów sprawdzających i utrwalających wiedzę zdobytą w szkole podstawowej. Pozwalają one systematycznie śledzić postępy dziecka i na tej podstawie planować działania dydaktyczne. Dzięki książeczkom autorki, najmłodsi zdobywają podstawową wiedzę i umiejętności szkolne z zakresu matematyki, języka polskiego oraz przyrody. Wykonując ćwiczenia grafomotoryczne uczą się prawidłowo pisać, rysować, kreślić szlaczki czy malować. Usprawniają swoją koordynację wzrokowo-ruchową i zdolności manualne, rozwijają wyobraźnię, a także uczą się wytrwałości, dokładności, spostrzegawczości oraz zachowywania koncentracji uwagi. Lepiej poznają również otaczający je świat – zwierzęta, owoce, warzywa, pory roku, a także różne naturalne zjawiska zachodzące w przyrodzie. Mają okazję przekonać się, że szkoła jest przyjaznym i wesołym miejscem, w którym można ciekawie spędzać czas i rozwijać swoje pasje. Książeczki o zwierzątkach przekazują maluchom wiedzę na temat opieki nad nimi, rozwijając tym samym zdolność do empatii. Dziecko korzystając z publikacji Moniki Kozikowskiej nabywa również umiejętność tworzenia wypowiedzi pisemnych, życzeń, pozdrowień czy listów, a także ich prawidłowego adresowania. Kozikowska przygotowała materiały edukacyjne, które są niezwykle przydatne nie tylko dla maluchów, lecz także dla nauczycieli wychowania wczesnoszkolnego. Mogą oni korzystać z licznych instrukcji i wskazówek dotyczących sprawdzania umiejętności dziecka, a także planowania oraz realizowania systemu oceniania. Otrzymują ponadto inspiracje do prowadzenia zajęć.