Maria Holstein-Beck. Życie streszczone 1923-2013

(okładka miękka)
Maria Holstein-Beck. Życie streszczone 1923-2013 (okładka miękka, książki)
Liczba stron: 692
Oprawa: miękka
Wydawca: Wydawnictwo Poligraf

Dostępność: Produkt niedostępny

Opis

"Życie streszczone 1923–2013" – to biografia autorki zapisywana przez 90 lat jej zwykłego i niezwykłego życia, które zostało przedstawione w dziesięciu rozdziałach.

To nie jest powieść romantyczna ani kryminalna, ani tym bardziej opowiastka o zmyślonych dziejach jakiejś nieistniejącej bohaterki w nieistniejącej rzeczywistości. To autentyk wzbogacony licznymi faktami i dokumentami, listami, dialogami, raportami, recenzjami, snami i fotografiami ważnych osób oraz zdarzeń, w których musiała uczestniczyć w czasach turbulencji dziejowych i takich, które świadomie wybierała, planowała i realizowała, zgodnie z wytyczonymi sobie celami, z zaangażowaniem, z poczuciem wielkiej odpowiedzialności, ale „nie po trupach”.

To nie będzie łatwa lektura do czytania w podróży lub do poduszki, lecz do refleksji nad swoim – jej, jego – rozwojem: emocjonalnym, umysłowym i duchowym w różnych etapach życia. Może pobudzić do stawiania sobie pytań o sens istnienia, o to, co zależy od jego, jej woli, a co od losu, na którego karb zrzuca się winę za niepowodzenia; co można zmienić w sobie, a co w otaczającej rzeczywistości, jaką wybrać drogę, aby zwiększyć satysfakcję z bycia tu i teraz lub w przyszłości, ale bez krzywdzenia innych.

Dodatkowe informacje

Autor Holstein-Beck Maria
Nazwa Maria Holstein-Beck. Życie streszczone 1923-2013
Liczba stron 692
Oprawa miękka
Wydawca Wydawnictwo Poligraf
Numer wydania I
Język wydania polski
Dystrybutor OSDW Azymut
Data premiery 03-10-2013
Język oryginału polski
Forma książka

Opinie

Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Maria Holstein-Beck. Życie streszczone 1923-2013

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Ocena
  • Limit znaków: