Matematyka 2. Podręcznik. Zakres rozszerzony. Szkoła ponadgimnazjalna

(okładka miękka, książki)
100/100
Liczba stron: 416
Data premiery: 14-09-2016
Wydawca: Nowa Era

Dostępność: Produkt niedostępny

Opis

Podręcznik dla szkół ponadgimnazjalnych z serii "MATeMAtyka" to gwarancja ciekawych i angażujących uczniów lekcji oraz efektywnej nauki w domu. Podręcznik prezentuje zagadnienia matematyczne w zrozumiały i spójny sposób, przedstawiając także ich praktyczne zastosowania.

Dokładne wyjaśnienia zagadnień, przykładowe rozwiązania oraz liczne ilustracje i rysunki merytoryczne zapewniają szybkie opanowanie materiału. Obszerny zestaw zadań ułożonych zgodnie z rosnącym stopniem trudności pozwala na systematyczne doskonalenie umiejętności wymaganych na egzaminie maturalnym. W podręczniku znajduje się też wiele tematów dodatkowych i infografik, które poszerzają wiedzę uczniów oraz zachęcają ich do dalszych samodzielnych poszukiwań. Klarowny układ treści ułatwia pracę z podręcznikiem. Zamieszczone po każdym dziale zestawy powtórzeniowe pozwalają na utrwalenie wiadomości i przećwiczenie nowych umiejętności.

Dodatkowe informacje

Autor Czarnowska Joanna, Babiański Wojciech, Chańko Lech
Nazwa Matematyka 2. Podręcznik. Zakres rozszerzony. Szkoła ponadgimnazjalna
Liczba stron 416
Data premiery 14-09-2016
Wydawca Nowa Era
Oprawa miękka
ean 9788326725814
Numer wydania I
Język wydania polski
Numer dopuszczenia 360/2/2013/2015
Język oryginału polski
Rok wydania 2016
Forma książka

Opinie

Recenzje klientów - Ocen: 3

To jeden z najlepszych podręczników do matematyki, jakie spotkałem. Zresztą Nowa Era ma wiele ciekawych publikacji. Widać, że przygotowują je z myślą o potrzebach uczniów, maksymalnie ułatwiając im opanowanie materiałów. Podręcznik do matematyki zawiera klarowne wyjaśnienia zagadnień i masę zadań, dzięki którym uczniowie mają szansę stopniowo wyćwiczyć potrzebne potem umiejętności. Opis danego zagadnienia uzupełnia przykładowe zadanie, które pozwala prześledzić tok rozumowania. Kolejne ćwiczenia, o zróżnicowanym stopniu trudności, pomagają nabrać wprawy i utrwalić wiadomości.
Ocena
Recenzja wg Terencjusz / (Dodano 09.04.2017)
Bardzo rzetelnie przygotowany podręcznik! Według mnie ma idealne proporcje tekstu do zadań. Wszystkie zagadnienia są czytelnie objaśnione, a zadania pozwalają gruntownie przećwiczyć materiał. W przypadku trudności wystarczy prześledzić rozwiązania przykładowych zadań. Podręcznik na pewno ułatwia sprawne opanowanie i utrwalenie wiadomości. Sprzyja systematycznej nauce i kształtuje dobre nawyki. Pomaga też doskonalić umiejętności wymagane nie tylko na okresowych sprawdzianach, ale też na egzaminie maturalnym.
Ocena
Recenzja wg Rosa / (Dodano 07.03.2017)
Niedawno przekonałem się, że jednak dobry podręcznik może sporo zmienić w nauce matematyki. Odkąd córka z niego korzysta wyraźnie widzę poprawę! Starannie obejrzałem ten podręcznik i uważam, że jest świetnie przygotowany. Przed wszystkim materiał jest przystępnie omówiony. Zagadnienia ilustrują przykłady, czytelnie rozwiązane krok po kroku. Do tego jest bardzo dużo różnych zadań, które pomagają przećwiczyć nowy materiał. Uwagę zwraca też czytelny układ treści – łatwo i szybko można znaleźć potrzebne informacje czy powtórzyć wiadomości. Z całego serca polecam serię „MATeMAtyka”
Ocena
Recenzja wg Ginter / (Dodano 03.03.2017)

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Matematyka 2. Podręcznik. Zakres rozszerzony. Szkoła ponadgimnazjalna

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Ocena
  • Limit znaków:

Dostawa

UWAGA. Ze względu na dużą ilość zamówień, czas wysyłki może ulec wydłużeniu.

*Płatność przy odbiorze dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

Koszty dostawy:

Zamówienie do 199 zł

DostawaPłatność onlinePłatność
przy odbiorze*
Paczkomaty Inpost 24/7 7,99 zł -
Pocztex Kurier 48 6,99 zł 8,99 zł
Kurier 9,99 zł 12,99 zł

Zamówienie powyżej 199 zł

DostawaPłatność onlinePłatność
przy odbiorze*
Paczkomaty Inpost 24/7 0,00 zł -
Pocztex Kurier 48 0,00 zł 4,99 zł
Kurier 0,00 zł 8,99 zł

**Promocja trwa do 23.03.20 r.