Matematyka z plusem 4. Zeszyt ćwiczeń podstawowych. Szkoła podstawowa

(okładka miękka)
Matematyka z plusem 4. Zeszyt ćwiczeń podstawowych. Szkoła podstawowa (okładka miękka, książki)
Liczba stron: 118
Data premiery: 06-02-2015
Wydawca: GWO

Dostępność: Dostępny | Wysyłamy w 24 godziny

Normalna cena:
12,10 zł
Special Price 11,99 zł
- +
LUB

Opis

"Zeszyt ćwiczeń podstawowych" uzupełnia serię Matematyka z plusem dla czwartej klasy szkoły podstawowej. Książka jest zgodna z obowiązującą podstawą programową.

"Zeszyt ćwiczeń podstawowych" przeznaczony jest dla tych uczniów, którzy nie radzą sobie z nauką na bieżąco. Elementarne ćwiczenia pomagają zrozumieć materiał omawiany na lekcji. Rozwiązywanie zadań zamieszczonych w zeszycie pozwala wyrównać poziom klasy.

Zawartość "Zeszytu ćwiczeń podstawowych" można wykorzystywać jako gotowe propozycje prac domowych lub materiał na zajęcia wyrównawcze.

Zeszyt doskonale sprawdza się w pracy z każdym programem nauczania zgodnym z najnowszą podstawą programową.


Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Dodatkowe informacje

Autor Tokarska Mariola, Orzeszek Agnieszka, Zarzycki Piotr
Nazwa Matematyka z plusem 4. Zeszyt ćwiczeń podstawowych. Szkoła podstawowa
Liczba stron 118
Data premiery 06-02-2015
Wydawca GWO
Seria Matematyka z plusem
Oprawa miękka
ean 9788374205726
Numer wydania I
Język wydania polski
Język oryginału polski
Forma książka

Opinie

Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Matematyka z plusem 4. Zeszyt ćwiczeń podstawowych. Szkoła podstawowa

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Ocena
  • Limit znaków:

Dostawa

Koszty dostawy:

Zamówienie do 29 zł

DostawaPłatność onlinePłatność
przy odbiorze*
Punkt odbioru 1,00 zł -
Pocztex Kurier 48 4,99 zł 7,99 zł
Kurier 8,99 zł 10,99 zł
Paczkomaty Inpost 6,99 zł -

Zamówienie od 29 do 149 zł

DostawaPłatność onlinePłatność
przy odbiorze*
Punkt odbioru 0,00 zł -
Pocztex Kurier 48 4,99 zł 7,99 zł
Kurier 8,99 zł 10,99 zł
Paczkomaty Inpost 6,99 zł -

Zamówienie powyżej 149 zł

DostawaPłatność onlinePłatność
przy odbiorze*
Punkt odbioru 0,00 zł -
Pocztex Kurier 48 0,00 zł 5,99 zł
Kurier 0,00 zł 5,99 zł
Paczkomaty Inpost 0,00 zł -

*Płatność przy odbiorze dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

Autor

Piotr Zarzycki to polski historyk wojskowości oraz techniki. Sprawował funkcję wicedyrektora warszawskiego Muzeum Techniki. Jest również autorem kilkudziesięciu książek o tematyce wojennej. W swojej twórczości najczęściej porusza tematykę Kampanii Wrześniowej, mającej miejsce w 1939 roku. Pisarz w swoich monografiach opisuje przebieg zarówno powszechnie znanych, jak i zapomnianych bitew. Jego opisy są niezwykle precyzyjne i wyczerpujące. Zarzycki w swoich książkach stosuje liczne przypisy, bibliografie, spisy ilustracji oraz załączniki w formie map. Czytelnik może również zapoznać się z listą żołnierzy i dowódców biorących udział w kampanii – zarówno ze strony polskich wojsk, jak i armii agresora. Ma także możliwość uzyskania wiarygodnych informacji na temat wojskowego uzbrojenia oraz sprzętu bojowego. Piotr Zarzycki w swojej twórczości wyjaśnia również okoliczności powstania konfliktów zbrojnych, a także przyczyny klęsk. Zwraca poza tym uwagę na sytuację ludności cywilnej, która znajdowała się na obszarze objętym walkami. Piotr Zarzycki to również inny autor, będący matematykiem pracującym na Instytucie Matematyki Uniwersytetu Gdańskiego. Do jego specjalności zaliczają się zagadnienia z zakresu teorii liczb oraz dydaktyki matematyki – szczególnie dotyczące wykorzystania nowoczesnych technologii w procesie nauczania tego przedmiotu oraz nauczania algorytmów. Jest wykładowcą oraz autorem licznych podręczników i zeszytów do nauczania na różnym poziomie edukacji. Opublikował również wiele artykułów o charakterze naukowym oraz popularnonaukowym. Zajmuje się m.in. prowadzeniem stałego działu „Wszystkie twierdzenia małe i duże” w czasopiśmie „Nauczyciele i matematyka”. Materiały dydaktyczne jego autorstwa są kierowane zarówno do uczniów mających problemy z nauką matematyki, jak i osób szczególnie uzdolnionych, przygotowujących się do konkursów czy olimpiad. Piotr Zarzycki w przystępny sposób wyjaśnia skomplikowane zagadnienia i prezentuje sposoby rozwiązywania zadań na gotowych przykładach. Jego podręczniki zawierają cykliczne podsumowania, pozwalające usystematyzować i utrwalić zdobytą wiedzę.