Matematyka z plusem 6. Zeszyt ćwiczeń. Liczby i wyrażenia algebraiczne. Szkoła podstawowa. Część 2

(okładka miękka)
Matematyka z plusem 6. Zeszyt ćwiczeń. Liczby i wyrażenia algebraiczne. Szkoła podstawowa. Część 2 (okładka miękka, książki)
Liczba stron: 80
Data premiery: 18-06-2014
Wydawca: GWO

Dostępność: Produkt niedostępny

Opis

Zeszyt ćwiczeń "Liczby i wyrażenia algebraiczne część 2" wchodzi w skład popularnego zestawu dla uczniów klas szóstych szkoły podstawowej. Zeszyt zawiera ćwiczenia oparte na przykładach z rzeczywistości, podobnie jak pozostałe publikacje z serii "Matematyka z plusem", budując w ten sposób w uczniach naturalną motywację do poznawania matematyki. Zróżnicowane zadania ułatwiają opanowanie i utrwalenie wiadomości, a także sprawną powtórkę materiału do egzaminu szóstoklasisty. Zestaw obejmuje:

  • podręcznik "Matematyka z plusem"
  • zeszyt ćwiczeń "Matematyka z plusem. Liczby i wyrażenia algebraiczne część 1"
  • zeszyt ćwiczeń "Matematyka z plusem. Geometria"

Dodatkowe informacje

Autor Zarzycki Piotr, Dobrowolska Małgorzata, Jucewicz Marta, Demby Agnieszka
Nazwa Matematyka z plusem 6. Zeszyt ćwiczeń. Liczby i wyrażenia algebraiczne. Szkoła podstawowa. Część 2
Liczba stron 80
Data premiery 18-06-2014
Wydawca GWO
Seria Matematyka z plusem
Oprawa miękka
ean 9788374205085
Numer wydania I
Język wydania polski
Numer dopuszczenia 61/3/10/S
Język oryginału polski
Forma książka

Opinie

Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Matematyka z plusem 6. Zeszyt ćwiczeń. Liczby i wyrażenia algebraiczne. Szkoła podstawowa. Część 2

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Ocena
  • Limit znaków:

Dostawa

Koszty dostawy:

Zamówienie do 149 zł

DostawaPłatność onlinePłatność
przy odbiorze*
Punkt odbioru 0,00 zł -
Pocztex Kurier 48 4,99 zł 7,99 zł
Kurier 7,99 zł 10,99 zł
Paczkomaty Inpost 6,99 zł -

Zamówienie powyżej 149 zł

DostawaPłatność onlinePłatność
przy odbiorze*
Punkt odbioru 0,00 zł -
Pocztex Kurier 48 0,00 zł 5,99 zł
Kurier 0,00 zł 5,99 zł
Paczkomaty Inpost 0,00 zł -

*Płatność przy odbiorze dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

Autor

Małgorzata Dobrowolska to urodzona w 1960 roku polska nauczycielka matematyki oraz właścicielka dwóch przedsiębiorstw – Gdańskiego Wydawnictwa Oświatowego oraz firmy deweloperskiej Torus. Prowadzi szkolenia metodyczne dla nauczycieli. Jest również prezesem oraz fundatorką Fundacji Rozwoju im. Adama Mysiora w Gdańsku oraz propagatorką Akademii 30+. Absolwentka studiów matematycznych na Uniwersytecie Gdańskim. Debiutancką książkę swojego autorstwa opublikowała w 1991 roku. Jej pierwsze materiały edukacyjne dla dzieci „Kalendarz ósmoklasisty” oraz zeszyt ćwiczeń „Liczby naturalne” zyskały sporą popularność, a ich sprzedaż przekroczyła 400 tysięcy egzemplarzy. Obecnie nakładem wydawnictwa prowadzonego przez Małgorzatę Dobrowolską ukazują się podręczniki, zeszyty ćwiczeń, kalendarze, pomoce metodyczne dla nauczycieli i rodziców, a także serie multimedialne. Autorka wydaje nie tylko materiały do nauki matematyki, lecz także do podstaw języka polskiego. Do najpopularniejszych pozycji w jej twórczości należą podręczniki z cyklu „Matematyka z plusem”. Seria ta uzyskała wyróżnienie Polskiej Akademii Umiejętności. Podręczniki i zestawy ćwiczeń zredagowane przez Małgorzatę Dobrowolską spełniają założenia podstawy programowej oraz wpisują się w zapisy ustawy o systemie oświaty. Cieszą się sporym zainteresowaniem nauczycieli zarówno ze względu na zastosowaną metodykę, jak i nowoczesne rozwiązania. Nauczycielka ta propaguje nauczanie z zastosowaniem metodologii otwartej, zakładającej, że osobą uczącą się jest nie tylko uczeń, lecz także nauczyciel. Podręczniki jej autorstwa są opracowane w ten sposób, aby w jak największym stopniu wykrzesać z dziecka jego naturalny potencjał rozwojowy. W każdej książce znajduje się wiele kolorowych ilustracji oraz zestawy ćwiczeń, które angażują zmysły młodego ucznia. Dzięki temu nauka staje się przyjemniejsza, prostsza, a tym samym bardziej efektywna. Szczególnie warte uwagi są interaktywne wersje podręczników. Dzięki ich wykorzystaniu dziecko może uczyć poprzez zabawę na dowolnym komputerze lub urządzeniu mobilnym.