Męskie sprawy

(okładka zintegrowana)
Męskie sprawy (okładka zintegrowana, książki)
Liczba stron: 304
Data premiery: 18-05-2016
Wydawca: Świat Książki

Dostępność: Dostępny | Wysyłamy w 48 godzin

Normalna cena:
34,90 zł
Special Price 25,49 zł
- +
LUB

Opis

Męskość przechodzi kryzys? Bzdura! Współczesny mężczyzna wciąż jest męski, a jego ego ma się dobrze. Autorzy obalają mit o impasie płci silnej i udowodniają, że nie trzeba hołdować patriarchalnym wartościom i nosić gęstej brody, żeby być prawdziwym mężczyzną. Wrażliwość, partnerstwo, a nawet nieporadność i porażki, to nie upadek, ale rozwój męskości.

Podczas szczerej, przyjacielskiej rozmowy, dziennikarka i seksuolog wymieniają się doświadczeniem zawodowym i prywatnymi obserwacjami, by rozprawić się ze stereotypami dotyczącymi męskiej seksualności, psychiki i cielesności.

Analizując różne etapy w rozwoju mężczyzny, od dzieciństwa, przez okres dojrzewania, po założenie rodziny, ojcostwo, kryzys wieku średniego i starość, zastanawiają się, jaki wpływ na mężczyznę wywierają wychowanie, pornografia, rówieśnicy, kultura i ramy społeczno-obyczajowe.

Autorzy łamią tabu, nie stroniąc od stawiania odważnych tez, przytaczania pikantnych przykładów oraz toczenia ostrych sporów. A to wszystko po to, by odpowiedzieć na pytanie: kim jest współczesny mężczyzna i jaka jest jego rola w społeczeństwie, w związku seksualnym i w rodzinie. I co najważniejsze – dochodzą do optymistycznych wniosków!

Od wydawcy:

"To wcale nie jest książka o mężczyznach, wyłącznie o mężczyznach. To książka - po równi - o obu płciach. To fascynująca, rozpisana na różne głosy, różne historie, opowieść o perypetiach tożsamości, o kłopotach - zawsze niezmiernych i zawsze nowych - jakie mamy z grą ról i po prostu z naszym codziennym istnieniem. Rzecz tym bardziej istotna, że odczuwamy tak bardzo, bardziej niż kiedykolwiek w dziejach, niesłychaną płynność naszego świata, jego drastyczną zmienność. I przepełnieni chmarą nieznanych dotąd niepokojów, zaczynamy sobie stawiać pytania, na które nie może być odpowiedzi pewnych i ostatecznych. Przede wszystkim pytania o sens, wymiary i wartość nienaruszalnego ongiś i, wydawałoby się, podstawowego dla kondycji ludzkiej rozróżnienia między kobietą a mężczyzną".
Zbigniew Mikołejko

"Michał Pozdał to jedyny trener w Polsce, który nawiązuje tak niezwykły, autentyczny kontakt z młodzieżą, świetny terapeuta, a przede wszystkim mężczyzna o wyjątkowym poczuciu humoru i tolerancji. Ta książka to powiew świeżości w ogromie poradników skierowanych do kobiet, a mówiących o tym samym, czyli jak poradzić sobie z tym "złym mężczyzną". To pierwszy głos, który bierze w obronę facetów i proponuje nam zupełnie inne na nich spojrzenie. To rozmowa pełna zrozumienia, życzliwości i sympatii wobec mężczyzny, która zachęca nas kobiety do poznania i relacji bez starchu i walki. To przede wszystkim obowiązkowa lektura dla każdej matki syna i dla każdej kobiety żyjącej z mężczyzną. Obiecuję, że te same zachowania, które doprowadzają cię do szału, a twojego mężczyznę, małego lub dużego, wpisują do kategorii "Obcy" - stają się logiczne i zrozumiałe. To najlepsze poradnik, jaki czytałam od dawna!".
Małgorzata Ohme


Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Dodatkowe informacje

Autor Jankowska Agata, Pozdał Michał
Nazwa Męskie sprawy
Liczba stron 304
Data premiery 18-05-2016
Wydawca Świat Książki
Oprawa zintegrowana
ean 9788380314580
Numer wydania I
Język wydania polski
Język oryginału polski
Rok wydania 2016
Forma książka

Opinie

Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Męskie sprawy

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Ocena
  • Limit znaków:

Dostawa

Koszty dostawy:

Zamówienie do 149 zł

DostawaPłatność onlinePłatność
przy odbiorze*
Punkt odbioru 0,00 zł -
Pocztex Kurier 48 4,99 zł 7,99 zł
Kurier 7,99 zł 10,99 zł
Paczkomaty Inpost 6,99 zł -

Zamówienie powyżej 149 zł

DostawaPłatność onlinePłatność
przy odbiorze*
Punkt odbioru 0,00 zł -
Pocztex Kurier 48 0,00 zł 5,99 zł
Kurier 0,00 zł 5,99 zł
Paczkomaty Inpost 0,00 zł -

*Płatność przy odbiorze dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników.