Miłość, radość, szczęście. Kolorowanki dla dorosłych

(okładka miękka, książki)
100/100
Liczba stron: 64
Data premiery: 08-05-2017
Wydawca: Wydawnictwo Rea

Dostępność: Dostępny | Wysyłamy w 24 godziny

Normalna cena:
7,90 zł
Special Price 6,49 zł
- +
LUB

Opis

Proponujemy Ci oderwanie od codziennych trosk, spokój umysł i regeneracje sił! Wszystko dzięki serii antystresowych kolorowanek dla dorosłych. Nie ma żadnych zasad, po prostu weź kredki i koloruj!


Powyższy opis pochodzi o wydawcy.


Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Dodatkowe informacje

Autor Opracowanie zbiorowe
Nazwa Miłość, radość, szczęście. Kolorowanki dla dorosłych
Liczba stron 64
Data premiery 08-05-2017
Wydawca Wydawnictwo Rea
Seria Kolorowanki antystresowe
Oprawa miękka
ean 9788379932702
Numer wydania I
Język wydania polski
Język oryginału polski
Rok wydania 2017
Forma książka

Opinie

Recenzje klientów - Ocen: 2

Powiem Wam szczerze, że długo szukałam takiej książki, dzięki której mogłabym doskonale się zrelaksować i odpocząć. Dopiero jak trafiłam na tę kolorowankę to udało mi się zapomnieć o otaczającej rzeczywistości. Ja jestem pod wielkim wrażeniem tej książki. Zawsze, kiedy mam wolną chwilę sięgam do niej. Uwielbiam momenty spędzone na kolorowaniu, zawsze wtedy się mega koncentruję i staram, aby moje kolorowanie było jak najbardziej dokładne. Na pewno każdy z Was znajdzie w tej książce coś dla siebie. Polecam Wam ją gorąco, bo jest to doskonała propozycja dla dorosłych. Dla mnie rewelacja!
Ocena
Recenzja wg Wspaniałe kolorowanki / (Dodano 20.08.2019)
Takie kolorowanki sprzyjają oczyszczaniu umysłu i pełnej relaksacji. Jest to kolejna którą sobie sprawiłam i bardzo cieszę się z takiej formy rozrywki. Kolorowanie nie wymaga przecież ani specjalnych umiejętności, wystarczy tylko odrobina chęci i już można dać się ponieść wyobraźni. W naszej rodzinie kolorowanki stały się hitem zarówno wśród młodszych jak i starszych uczestników zabawy, każdy znajduje w takim zajęciu jakąś przyjemność, a przy okazji można rozruszać swoją wyobraźnię oraz kreatywność. Cena jest niezwykle zachęcająca, zabawy jest za to naprawdę mnóstwo, na przykład w czasie wakacji.
Ocena
Recenzja wg Pełen relaks / (Dodano 16.07.2019)

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Miłość, radość, szczęście. Kolorowanki dla dorosłych

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Ocena
  • Limit znaków:

Dostawa

Koszty dostawy:

Zamówienie do 199 zł

DostawaPłatność onlinePłatność
przy odbiorze*
Punkt odbioru 0,00 zł -
Paczkomaty Inpost 24/7 7,99 zł -
Pocztex Kurier 48 4,99 zł 7,99 zł
Kurier 9,99 zł 12,99 zł

Zamówienie powyżej 199 zł

DostawaPłatność onlinePłatność
przy odbiorze*
Punkt odbioru 0,00 zł -
Paczkomaty Inpost 24/7 0,00 zł -
Pocztex Kurier 48 0,00 zł 3,99 zł
Kurier 0,00 zł 8,99 zł

*Płatność przy odbiorze dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

Autor

Opracowanie zbiorowe to utwór, który składa się z wielu odrębnych części, przygotowanych przez różnych twórców. W żaden sposób nie współpracują oni ze sobą ani nie porozumiewają się przy tworzeniu dzieła. Każdy z nich pracuje nad indywidualnym materiałem, realizując swój wkład. Nie zachodzi więc pomiędzy nimi stosunek współautorstwa. Inicjatorem, organizatorem, koordynatorem i instytucją finansującą powstawanie opracowania zbiorowego jest wydawca. Łączy on w całość poszczególne partie dzieła i jest odpowiedzialny za jego finalny kształt. Decyduje również o tym, jak przedstawia się skład zespołu twórców, w jaki sposób powstały utwór jest eksploatowany oraz jakie wynagrodzenie przysługuje poszczególnym autorom.


Opracowania zbiorowe to najczęściej prace o charakterze naukowym, takie jak encyklopedie, słowniki, podręczniki, leksykony, albumy, kodeksy, czy zbiory referatów i konferencji. Stanowią one często zbiorczą prezentację dokonań różnych naukowców. Czytelnik ma dzięki temu możliwość spojrzenia na określone zagadnienie z różnych punktów widzenia i zajęcia na tej podstawie własnego stanowiska. Unika tym samym ryzyka subiektywizmu, co ma często miejsce w przypadku lektury opracowań pojedynczego autora. W ramach jednego opracowania może zapoznać się z dopełniającymi się, a nieraz także przeciwstawnymi teoriami czy opiniami. Przyjmuje się, że wkład w powstanie opracowania zbiorowego nie musi mieć charakteru twórczego. Może polegać m.in. na zgromadzeniu materiałów źródłowych, opracowaniu założeń metodologicznych, przeprowadzeniu badań i analiz danych statystycznych, interpretacji wyników badań, a także na sporządzeniu treści opracowania czy prezentacji graficznej.


Zgodnie z zapisami art. 11 prawa autorskiego, wydawcy przysługują autorskie prawa majątkowe do opracowania zbiorowego. Wychodzi się bowiem z założenia, że to po jego stronie leży finansowanie dzieła oraz ponoszenie ekonomicznego ryzyka związanego z jego publikacją. Uzyskuje on prawo do utworu jako całości oraz do jego tytułu, podczas gdy autorzy zachowują prawa autorskie do opracowanych przez siebie części. Wydawnictwa zwykle wymagają od twórców ujawnienia wkładu w powstanie opracowania zbiorowego. W tym celu jest przygotowywana tzw. deklaracja wkładu, obejmująca procentowy udział oraz zakres odpowiedzialności. Dokument ten ma przeciwdziałać nierzetelności naukowej, objawiającej się w postaci zjawisk jak „ghostwriting” oraz „guest autorship”. Pierwsze z nich dotyczy takiej sytuacji, w której twórca wnoszący istotny wkład w powstanie dzieła, jest pomijany na liście autorów. „Guest authorship” (inna nazwa to „honoraty authorship”) polega natomiast na tym, że autorstwo wydzielonej części opracowania zbiorowego przypisuje sobie osoba, która w żaden sposób nie uczestniczyła w jego tworzeniu. Jest ona dopisywana do listy autorów, co ma zwykle na celu nieuczciwe wzbogacenie swojego dorobku naukowego. W przypadku zaangażowania przez twórcę w powstawanie jego części opracowania zbiorowego instytucji zewnętrznej spoczywa na nim ponadto obowiązek zaznaczenia tego faktu we wstępie.