Myślenie wizualne w biznesie. Ty też potrafisz rysować

(okładka zintegrowana, książki)
Liczba stron: 184
Data premiery: 11-04-2016
Wydawca: MT Biznes

Dostępność: Produkt niedostępny

Opis

Występujesz publicznie, robisz dużo prezentacji, często prowadzisz spotkania biznesowe? Jesteś coachem, mówcą, a może studentem, który dużo notuje? Ta książka jest właśnie dla ciebie! Uchwyć swoje myślenie wizualnie, naucz się jaśniej przedstawiać najważniejsze informacje.

Autorzy pokazują, jak włączyć techniki wizualizacji rysunkowej w proces tworzenia notatek i prezentacji – niezależnie od twoich  umiejętności artystycznych. Już nie musisz się obawiać przedstawiania na rysunku ludzi czy prostych obiektów.

Podręcznik wyjaśnia krok po kroku praktyczne techniki wizualnych notatek sporządzanych we własnym tempie, jak również w czasie rzeczywistym podczas spotkań i szkoleń.

Kompleksowa formuła przeprowadzi cię przez cały alfabet myślenia wizualnego:

  • rysowanie ludzi,
  • techniki pisania,
  • podkreślanie treści,
  • ikony biznesowe,
  • podstawy wizualizacji danych,
  • gotowe szablony i schematy planowania przestrzeni.

„Nie umiem rysować” to jedna z najczęściej padających odpowiedzi na pytanie, dlaczego nie używasz w swojej pracy elementów graficznych. Po przeczytaniu tej książki trudno będzie używać tego argumentu. To pierwsza w moim życiu książka, którą czytałem z markerem w ręce, pierwsza, po której kreśliłem markerem, pierwsza, w której zdarzyło mi się wykonywać zalecane przez autorów ćwiczenia. Polecam czytać ją dokładnie w taki sam sposób".
Rafał Żak, trener, mówca, autor

"Jeśli jest coś, co zawsze mam ze sobą w torbie, to jest to marker. Praca z flipchartem to moje życie. Prowadzę szkolenia, warsztaty i sesje motywacyjne. Ta książka zrewolucjonizowała moje myślenie o ilustracjach. Dzięki niej wiem, co zrobić, aby moje prezentacje były nie tylko ładniejsze i bardziej czytelne, ale przede wszystkim skuteczniej docierały do słuchaczy. Dla mnie ta książka to lektura obowiązkowa dla każdego trenera, menedżera czy sprzedawcy. Szczególnie że podczas jej czytania można rysować, trenując prezentowane w niej szybkie metody".
Wojciech Herra, ewangelista pozytywnego przywództwa, trener, mówca motywacyjny, redaktor naczelny magazynu "Psychologia Sportu"

"Od mojego pierwszego zetknięcia się z myśleniem wizualnym i pracą autorów tej pozycji jestem zafascynowany tym projektem. Fascynujące jest samo oglądanie tej książki, nie mówiąc już o jej czytaniu i studiowaniu. Do samej książki z ciekawością poznawania nowych metod można wracać kilkakrotnie, co jest również moim celem na najbliższe dni".
jSebastian Kotow, psycholog biznesu, wykładowca MBA na Akademii Leona Koźmińskiego, CEO w firmie Mindshift Lab, partner w firmie 4Results

"Okazuje się, że rysowanie to bardziej kwestia wypracowanego sposobu niż talentu. A jedyne, co nas ogranicza i powstrzymuje, to nasze fałszywe przekonania i lęk przed oceną. Na szczęście z nauką myślenia wizualnego jest jak z nauką pisania. Trzeba ćwiczyć! Daj więc sobie prawo do nauki i eksperymentowania. Dzięki temu twoje prezentacje oczarują odbiorców. Ja już skorzystałem z poradnika i dlatego serdecznie polecam jego aktywną lekturę. Naprawdę warto!"
Grzegorz Turniak, prezes firmy Akademia Rekomendacji i Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców

"Jeśli zastanawiałeś się, czy rysowanie i biznes mogą mieć coś wspólnego, to ta książka ci na to pytanie odpowie. Jeśli uważałeś, że nie potrafisz rysować, to ta książka cię z tego błędu wyprowadzi. Jeżeli nie masz czasu na naukę rysunku, to dzięki niej przekonasz się, że wystarczy kilka szybkich kresek, by się wyróżnić. Polecam tę książkę wszystkim, a zwłaszcza tym, którzy twierdzą, że „nie potrafią rysować”. Weź marker do ręki i spróbuj!"
Dariusz Milczarek, entuzjasta sprzedaży, prelegent, partner zarządzający Sandler Training Polska, członek Stowarzyszenia Profesjonalnych Mówców


Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

Dodatkowe informacje

Autor Jóźwik Karolina, Zwoliński Szymon
Nazwa Myślenie wizualne w biznesie. Ty też potrafisz rysować
Liczba stron 184
Data premiery 11-04-2016
Wydawca MT Biznes
Oprawa zintegrowana
ean 9788380870727
Numer wydania I
Rok wydania 2016
Język wydania polski
Język oryginału angielski
Forma książka

Opinie

Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Myślenie wizualne w biznesie. Ty też potrafisz rysować

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Ocena
  • Limit znaków:

Dostawa

*Płatność przy odbiorze dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

Koszty dostawy:

Zamówienie do 199 zł

DostawaPłatność onlinePłatność
przy odbiorze*
Punkt odbioru 0,00 zł -
Paczkomaty Inpost 24/7 7,99 zł -
Poczta Polska Odbiór w placówce
6,99 zł 8,99 zł
Stacje Orlen 6,99 zł -
Poczta Polska Pocztex Kurier 48 7,99 zł 9,99 zł
Kurier 9,99 zł 12,99 zł

Zamówienie powyżej 199 zł

DostawaPłatność onlinePłatność
przy odbiorze*
Punkt odbioru 0,00 zł -
Paczkomaty Inpost 24/7 0,00 zł -
Poczta Polska Odbiór w placówce 0,00 zł 4,99 zł
Stacje Orlen 0,00 zł -
Poczta Polska Pocztex Kurier 48 0,00 zł 4,99 zł
Kurier 0,00 zł 8,99 zł