Najważniejsza rzecz

(okładka twarda)
Najważniejsza rzecz (okładka twarda, książki)
Autor: Marks Howard
Liczba stron: 240
Data premiery: 17-05-2012
Wydawca: MT Biznes

Dostępność: Produkt niedostępny

Opis

Najważniejsza rzecz, podparta życiowym doświadczeniem i studiami, tłumaczy kwestie kluczowe dla udanego inwestowania oraz pułapki, które mogą zniszczyć kapitał lub karierę.
Po raz pierwszy wszyscy czytelnicy mogą skorzystać z wiedzy Howarda Marksa, która została skoncentrowana w jednym tomie i skierowana zarówno do amatorów, jak i doświadczonych inwestorów.

Howard Marks, prezes i założyciel Oaktree Capital Management, jest znany ze swoich głębokich analiz możliwości rynkowych i ryzyka. Po czterech dekadach wspinania się na sam szczyt profesji zarządzania inwestycyjnego obecnie jest poszukiwany przez najlepszych na świecie inwestorów inwestujących w wartość, a jego memoranda dla klientów pełne są wnikliwych komentarzy i opierają się na uświęconej przez czas, fundamentalnej filozofii. Wykorzystując fragmenty swoich memorandów do zilustrowania idei, Marks uczy na przykładach i jednocześnie opisuje szczegółowo rozwój filozofii inwestycyjnej, która w pełni uwzględnia złożoność inwestowania oraz zagrożenia świata finansowego. Błyskotliwie wykorzystując intuicję do dzisiejszych zmiennych rynków, Marks oferuje publikację, która jest częściowo wspomnieniem, a częściowo wyznaniem, z wieloma szerokimi zastosowaniami.

Dodatkowe informacje

Autor Marks Howard
Nazwa Najważniejsza rzecz
Liczba stron 240
Data premiery 17-05-2012
Wydawca MT Biznes
Oprawa twarda
Tłumacz Sobiepanek-Szczęsna Katarzyna
Numer wydania I
Język wydania polski
Dystrybutor Platon
Język oryginału angielski
Rok wydania 2012
Forma książka

Opinie

Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Najważniejsza rzecz

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Ocena
  • Limit znaków: