Niderlandzki. Drugi krok + CD

(książka + CD, książki)
Liczba stron: 122
Data premiery: 06-06-2014
Wydawca: Granpok

Dostępność: Produkt niedostępny

Opis

„Niderlandzki drugi krok” to kontynuacja podręcznika dla początkujących "Niderlandzki. Krok po kroku".

Jest to podręcznik dla lekko zaawansowanych; tematy lekcji nawiązują do życia i pracy w Holandii; dużo ćwiczeń z kluczem dla osób uczących się samodzielnie jak i dla osób uczących się pod kierunkiem nauczyciela; zawiera płytę CD.

Od autorki: "Napisałam go z myślą o osobach, które samodzielnie lub pod kierunkiem nauczyciela chcą poszerzyć swą znajomość języka niderlandzkiego. Po przerobieniu materiału tego podręcznika osiągniecie państwo poziom A2 – B1 według systemu wytycznych Rady Europy dotyczących nauczania i uczenia się języków europejskich CEF.

"Niderlandzki drugi krok" zawiera osiem rozdziałów, które rozpoczynają się dialogami nawiązującymi do autentycznych sytuacji z życia bohaterów, znanych z podręcznika "Niderlandzki. Krok po kroku". Dodałam tu krótkie teksty poszerzające dany temat. Stała część podręcznika "Zwroty, słówka" pozwoli państwu zapoznać się z gotowymi konstrukcjami słownymi i słówkami dotyczącymi tematu poruszanego w rozdziale oraz zwrócić uwagę na różnice między językiem polskim a niderlandzkim. Wybór zwrotów frazeologicznych urozmaici państwu naukę.

Zagadnienia gramatyczne – stosunkowo niewielka część każdego rozdziału – przedstawiłam w uproszczony i zrozumiały sposób, z myślą o osobach nie lubiących uczyć się teorii. Duża ilość różnorodnych ćwiczeń pomoże państwu efektywnie przyswoić słownictwo, gramatykę, wymowę oraz pisownię. Celem ich jest przede wszystkim aktywne opanowanie języka. Ćwiczenia o wyższym stopniu trudności oznaczyłam gwiazdką. Klucz do ćwiczeń umożliwia ich samokontrolę, co szczególnie ważne jest podczas samodzielnej nauki.

W podręczniku nie zabrakło oczywiście słowniczka niderlandzko-polskiego, a dodatkowym ułatwieniem nauki jest lista czasowników nieregularnych z ich formami w czasach przeszłych. By ułatwić samoukom zrozumienie tekstów dodałam tłumaczenia w języku polskim.

Do podręcznika dołączona jest CD audio. Nagrań tekstów oraz zwrotów i słówek możecie słuchać praktycznie wszędzie. Prawidłowa wymowa języka niderlandzkiego przyjdzie państwu z taką łatwością, że sami będziecie zaskoczeni. Polecam, szczególnie skuteczny sposób nauki słownictwa dla wzrokowców, słowniczki ilustrowane z nagraniami w języku niderlandzkim i polskim (zobacz na okładce z tyłu książki)".

Dodatkowe informacje

Autor Van Ekeren-Krawczyk Agata
Nazwa Niderlandzki. Drugi krok + CD
Liczba stron 122
Data premiery 06-06-2014
Wydawca Granpok
Oprawa miękka
Lektor Opracowanie zbiorowe
ean 9788360896440
Numer wydania I
Rok wydania 2014
Język wydania polski,niderlandzki
Język oryginału polski
Forma książka + CD

Opinie

Oceń ten produkt jako pierwszy

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Niderlandzki. Drugi krok + CD

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Ocena
  • Limit znaków:

Dostawa

*Płatność przy odbiorze dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

Koszty dostawy:

Zamówienie do 199 zł

DostawaPłatność onlinePłatność
przy odbiorze*
Punkt odbioru 0,00 zł -
Paczkomaty Inpost 24/7 7,99 zł -
Poczta Polska Odbiór w placówce
6,99 zł 8,99 zł
Stacje Orlen 6,99 zł -
Poczta Polska Pocztex Kurier 48 7,99 zł 9,99 zł
Kurier 9,99 zł 12,99 zł

Zamówienie powyżej 199 zł

DostawaPłatność onlinePłatność
przy odbiorze*
Punkt odbioru 0,00 zł -
Paczkomaty Inpost 24/7 0,00 zł -
Poczta Polska Odbiór w placówce 0,00 zł 4,99 zł
Stacje Orlen 0,00 zł -
Poczta Polska Pocztex Kurier 48 0,00 zł 4,99 zł
Kurier 0,00 zł 8,99 zł