Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego

(płyta kompaktowa CD, audiobooki)
100/100
Data premiery: 15-08-2015
Wydawca: Wojciech Sumliński Reporter

Dostępność: Dostępny | Wysyłamy w 72 godziny + czas dostawy

Normalna cena:
29,40 zł
Special Price 21,49 zł
- +
LUB

Opis

Dziennikarz śledczy i publicysta Wojciech Sumliński odkrywa tajemnicze powiązania Bronisława Komorowskiego ze światem polskiej mafii oraz tajnymi służbami!

Jego książka to efekt wnikliwego i długiego dziennikarskiego śledztwa, które odsłoniło kulisy polskiej sceny politycznej. Zawarte w niej historie przekraczają wyobrażenia wielu z nas. Chociaż trudno w nie uwierzyć, to autor przekonuje, że miały faktycznie miejsce, przedstawiając liczne materiały i dowody. Wojciech Sumliński rzetelnie wszystko zweryfikował. Poddał analizie środowisko, w jakim obracał się prezydent Bronisław Komorowski. Przedstawia wyniki swoich dociekań, komentarze i osobiste refleksje.

„Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego” to książka, która wstrząsnęła opinią publiczną, podważając wiarygodność elit sprawujących władzę i odsłaniając układy kształtujące polską rzeczywistość. Czytając ją aż trudno uwierzyć, że to nie jest political fiction tylko mroczny fragment najnowszej historii Polski.

Dodatkowe informacje

Autor Sumliński Wojciech
Nazwa Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego
Data premiery 15-08-2015
Wydawca Wojciech Sumliński Reporter
Lektor Zelnik Jerzy
ean 9788393894246
Numer wydania I
Język wydania polski
Język oryginału polski
Rok wydania 2015
Forma płyta kompaktowa CD

Opinie

Recenzje klientów - Ocen: 3

Dla mnie ta książka nie jest szczególnie wywrotowa, co nie znaczy, że jest nieciekawa. Wojciech Sumliński przedstawia szereg powiązań Komorowskiego, a także innych czołowych polityków z przestępczym światkiem. Zwraca uwagę na niejasne wydarzenia, dziwne interesy. O wielu rzeczach słyszałem, nawet autor wypowiadał się już na te tematy publicznie. Ale w tej książce sporo jest jego ciekawych przemyśleń i przykładów na to, jak tytułowe niebezpieczne związki faktycznie odbijają się na polskiej codzienności i życiu Kowalskiego.
Ocena
Recenzja wg Jan / (Dodano 01.04.2017)
Trzeba przyznać, że książkę czyta się jak mocny thriller polityczny. Wrażenie, że to fikcja literacka burzą opisy wydarzeń znanych z mediów i gdzieś zapala się czerwona lampka – hej, to wydarzyło się naprawdę! Nie powiem, że nie poruszyła mnie ta książka, ale też odrobinę rozczarowała. Autor demaskuje powiązania znanych polityków z tajnymi służbami i mafiozami, przedstawia klikę, dawne układy, przekonuje, że są oni gotowi zrobić wiele, byle chronić własne interesy. Przydałoby się jednak, gdyby na poparcie tych słów miał więcej twardych dowodów i materiałów. Pewnie też mniej emocjonalny styl przyczyniłby się do zwiększenia siły oddziaływania książki. Pomimo to warto sobie przeczytać i przemyśleć!
Ocena
Recenzja wg Marcelina / (Dodano 17.03.2017)
Skóra mi cierpła przy czytaniu tej książki! Autor bez ceregieli obnaża brudne interesy znanych polityków i ich powiązania z mafią oraz służbami. Szantaże, przekupstwa, malwersacje, a nawet zabójstwa! Dla mnie to niewyobrażalne, żeby ludzie u władzy dbali wyłącznie o swoje interesy, zupełnie nie przejmując się losem państwa. Niebywała odwaga, buta, głupota? Nie obawiają się, że kiedyś zostaną z tego rozliczeni? Naprawdę wstrząsająca lektura! Jestem pełna podziwu dla Wojciecha Sumlińskiego – dla jego odwagi i skrupulatności. Potrzebujemy więcej takich dziennikarzy, którzy nie zawahają się przed niczym, by dotrzeć do prawdy!
Ocena
Recenzja wg Radzisław / (Dodano 15.03.2017)

Napisz własną recenzję

Oceniasz: Niebezpieczne związki Bronisława Komorowskiego

Jak oceniasz ten produkt? *

 
1 1 gwiazdka
2 2 gwiazdki
3 3 gwiazdki
4 4 gwiazdki
5 5 gwiazdek
Ocena
  • Limit znaków:

Dostawa

UWAGA. Ze względu na dużą ilość zamówień, czas wysyłki może ulec wydłużeniu.

*Płatność przy odbiorze dostępna tylko dla zarejestrowanych użytkowników.

Koszty dostawy:

Zamówienie do 40 zł

DostawaPłatność onlinePłatność
przy odbiorze*
Punkt odbioru 0,00 zł -
Paczkomaty Inpost 24/7 7,99 zł -
Pocztex Kurier 48 6,99 zł 8,99 zł
Kurier 9,99 zł 12,99 zł

Zamówienie od 40 zł do 199 zł

DostawaPłatność onlinePłatność
przy odbiorze*
Punkt odbioru 0,00 zł -
Paczkomaty Inpost 24/7 0,00 zł** -
Pocztex Kurier 48 6,99 zł 8,99 zł
Kurier 9,99 zł 12,99 zł

Zamówienie powyżej 199 zł

DostawaPłatność onlinePłatność
przy odbiorze*
Punkt odbioru 0,00 zł -
Paczkomaty Inpost 24/7 0,00 zł -
Pocztex Kurier 48 0,00 zł 4,99 zł
Kurier 0,00 zł 8,99 zł

**Promocja trwa do 12.04.20 r.