Nowości

Odkryj najnowsze tytuły na Livro.pl! Książkowe nowości i audiobooki, które właśnie pojawiły się na rynku! Długo oczekiwane pozycje, wielkie wydawnicze hity, zaskakujące debiuty i kontynuacje najpopularniejszych serii! Na Livro.pl znajdziesz najświeższe pozycje z gorącą jeszcze okładką, które muszą znaleźć się na Twojej półce! Gorące romanse, powieści pełne akcji, wciągające sensacje, mroczne kryminały oraz trzymające w napięciu horrory i thrillery. Literatura piękna, powieści obyczajowe, najciekawsze poradniki oraz książki dla kobiet, mężczyzn, młodzieży i dzieci. Codziennie nowe pozycje z najróżniejszych gatunków dla fanów pasjonujących lektur! Odkryj najnowsze tytuły i najgorętsze wydawnictwa – książki i audiobooki, po które po prostu musisz sięgnąć!

Zapomnij o przeszukiwaniu tysięcy tytułów, by odnaleźć te, które właśnie pojawiły się półkach księgarni. W kategorii Nowości znajdziesz każdego dnia najnowsze książki i audiobooki. Pozycje, które dopiero trafiły na rynek, a już zajmują najwyższe miejsca na światowych listach sprzedaży. Najciekawsze powieści akcji, literaturę dla kobiet, płomienne romanse, sensacje, kryminały, thrillery i horrory, a także poradniki, biografie, reportaże i całe mnóstwo innych tytułów, na które właśnie polujesz! Książkowe nowości z gorącą jeszcze okładką i stronami pachnącymi drukiem oraz audiobooki w wyjątkowych aranżacjach czytane przez najpopularniejszych lektorów. Śledź naszą stronę i zobacz najnowsze perełki literatury!

Na Livro.pl znajdziesz także bestsellerowe pozycje, książki w promocyjnych cenach oraz kilka tysięcy najlepszych tytułów w najróżniejszych kategoriach – w tym m.in. Literaturę obyczajową, Sensacje i kryminały, Thrillery i horrory, Poradniki i Podręczniki szkolne.

Produkty: 1

Produkty: 1